REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 29.5. a svátek má Maxim

Kam s dětmi za vysvědčení

Kam s dětmi za vysvědčení
Kam s dětmi za vysvědčení

A je to tu zase!
V pátek je vysvědčení a je třeba vymyslet: kam s dětmi za vysvědčení.
V Borovanech otevírají nové přírodní koupaliště LAZNA
Přírodní koupaliště LAZNA v Borovanech se nachází v klidové zóně města blízko centra a s krásným výhledem do krajiny.
Dostanete se k němu z ulice Petra z Lindy od školy a stadionu. Svým standardem je srovnatelné s ostatními veřejnými přírodními koupališti v České republice typu „biotop“. Jeho originalita spočívá v biologickém způsobu udržování čisté vody, který je zajištěn bez chemické úpravy a probíhá ve filtračních lagunách působením vodních rostlin a přírodních ekosystémů. Je tedy vhodný pro alergiky, kteří chemicky čištěná koupaliště zpravidla navštěvovat nemohou. Jedná se o koupání v přírodě ovšem se standardním zázemím odpovídajícím koupání v bazénu. Koupaliště bude otevřeno poprvé 28. 6. 2013 v 17:00 hodin. První den otevření bude pro veřejnost zdarma.

Najděte tři klíče k pokladu ve městě tří muzeí

Sledujete rádi dobrodružné filmy s nádechem tajemna ve stylu Šifry mistra Leonarda? Rádi byste zažili něco podobného a zároveň zabavili děti?
Tak neváhejte a vydejte se s celou rodinou do historického města Chrudimě. V rámci projektu Chrudim – město tří muzeí si tu pro vás připravili zajímavý program, po jehož absolvování si budete moci odnést část tajemného dominikánského pokladu. Co musíte udělat? Zakoupit si v jednom ze zúčastněných muzeí nebo v turistickém informačním centru dvoudenní společnou vstupenku, která vám umožní za zvýhodněnou cenu navštívit Regionální muzeum, Muzeum loutkářských kultur i Muzeum barokních soch. Jako bonus ke vstupence obdržíte tištěného průvodce „Tři klíče k chrudimskému pokladu“. Poté budete postupovat podle mapy a plnit jednotlivé úkoly. Po návštěvě každého muzea získáte klíč. Pokud budete úspěšní, získáte všechny tři klíče a dojdete do cíle své cesty, budete mít možnost odemknout chrudimský poklad a odhalit jeho tajemství. Zvýhodněnou dvoudenní vstupenku do tří muzeí včetně průvodce hrou s honbou za pokladem lze zakoupit v letní sezóně od 1. června do 30. září.
Zpřístupněné jeskyně České republiky – prázdniny se blíží
Konec školního roku je doba, kdy se začínají plánovat rodinné výlety za zábavou i poučením.
Návštěva některé z našich čtrnácti zpřístupněných jeskyní dovede poskytnout obojí. Kromě běžného provozu je pro návštěvníky připraven prázdninový program, rozšířený o výstavy, koncerty či dobrodružné prohlídky. Dvě z jeskyní letos slaví významná výročí. Jejich nabídka je proto ještě bohatší.

Za jedničky dárek pro školáky v Nákupním centru Eden

Kolo plné výher bude v pátek 28. června od 9 do 17 hodin připraveno pro školáky v Nákupním centru Eden. Každý, kdo předloží své vysvědčení, na kterém bude alespoň jedna jednička, bude mít možnost si jednou zatočit kolem štěstí a vyhrát pěkné dárky.
ZOO Liberec slaví 1. narozeniny trojčat bílého tygra
Pojďte s námi oslavit 1. narozeniny našich bílých tygřích trojčat Gaii, Sambura a Liama!
Kdy: sobota, 29. června 2013
Kde: ZOO Liberec

Setkání Rokytnic

Setkání Rokytnic ČR je každoroční společenskou a sportovní akcí, která se koná vždy na přelomu června a července.
Této akce se pravidelně účastní pět Rokytnic z celé České republiky – Rokytnice nad Jizerou, Rokytnice v Orlických horách, Rokytnice „u Přerova“, Rokytnice nad Rokytnou a Rokytnice „nad Vláří“.
V rámci programu je vždy organizován pro návštěvníky z jiných regionů výlet po místních zajímavostech a v odpoledních a večerních hodinách pak probíhá vystoupení místních hudebních kapel, které je velmi oblíbené nejenom mezi vlastními účastníky setkání, ale i širokou veřejností z pořádajícího města i okolí.
Kdy: 28. – 30. června 2013
Kde: Rokytnice nad Jizerou
Pirátské prázdniny v Aquapalace Praha
Hurá na prázdniny – Sobota 29. června od 14:00
Dětmi nejočekávanější den v roce je tady! Konec školního roku a začátek prázdnin je potřeba pořádně oslavit. Začněte prázdniny s aquaparkem, čeká vás odpoledne plné skvělých soutěží pro malé i velké. Je připraveno spoustu zábavy, tancování, výtvarný koutek, facepainting nebo aquazorbing a filmové dárky k filmu Mocný vládce Oz.
S pohádkou na prázdniny – hrad Radyně
Město Starý Plzenec Zve děti, rodiče a Všechny, kteří mají rádi pohádky na celodenní zábavně-kulturní program.
Sobota 29.06. 2013 0d 11:00 d0 18:00.
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA