REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.12. a svátek má Barbora

Muzeum fantastických iluzí. Nejzábavnější muzeum v Praze!

Muzeum fantastických iluzí

Vodičkova 710/31, Nové Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko, Zobrazit na mapě

Fascinující svět optických klamů s více než 150 interaktivními, a hlavně zábavnými exponáty. To vše si můžete užít, když navštívíte největším muzeum iluzí Praha. A věřte, že perfektní zábavu si tu užije opravdu každý bez rozdílu věku. Vydejte se za jedinečným zážitkem do nejzábavnějšího českého muzea trikových iluzí. Pořídíte si fakt legrační fotky a videa.

“Je to svět neskutečných optických klamů, kde se stanete součástí strhující expozice fantastických optických klamů a velkoformátových trikových obrazů. Dýchne zde na vás kouzlo starých časů a dozvíte se zajímavá tajemství optických iluzí. Návštěvníkům se líbí, že je to muzeum, kde si můžete na vše sáhnou a vyzkoušet si, jak optické klamy fungují”, říká nejznámější český kouzelník a majitel muzea Pavel Kožíšek.

Udělejte si fotku v zajetí obří chobotnice nebo jako trosečník legendárního Titaniku. Vyzkoušejte kouzelnou židli nebo magickou místnost, která vás promění v trpaslíka nebo obra. Nechte se kouzelníkem vystřelit z děla nebo levitujte ve vzduchu. Vaše hlava se náhle ocitne na stole nebo si na vás pochutná King Kong. Alchymista Edward Kelley vás kouzlem uvězní ve své středověké laboratoři a dinosaurus vás ve svých pařátech odnese do hnízda. Nechte se překvapit, čím vás pobaví Charlie Chaplin nebo Albert Einstein. Uvidíte také opravdový úsměv Mony Lisy – nikoli ten z obrazu. Projdete se hlavou dolů po stropě místnosti, proměníte se v primabalerínu, uvidíte svůj skutečný obraz v zrcadle, stanete se nejkrásnějším člověkem na světě a zažijete mnohé další.

Muzeum fantastických iluzí je úžasné místo pro děti a dospělé, kde nebudete věřit vlastním očím! Muzeum, které je svým provedením zcela originální a odlišné od všeho, co bylo dosud nejen v České republice k vidění, má ideální polohu v centru Prahy ve Vodičkově ulici. Přejeme hezkou zábavu!

Otevřeno každý den 7 dní v týdnu včetně státních svátků od 9:00 do 21:00 hodin. Celoroční provoz.

Vstupné

Dospělý: 299 Kč
Dítě do 1 metru: zdarma (na každé dítě zdarma vstup pouze s jednou platící dospělou osobou) 
Dítě do 15 let: 179 Kč
Student do 26 let a senior nad 65 let: 229 Kč
Rodina (1 dospělý a max. 2 děti do 15 let): 599 Kč
Rodina (2 dospělí a max. 2 děti do 15 let nebo 1 dospělý a max. 3 děti do 15 let): 699 Kč
Rodina (2 dospělí a max. 3 děti do 15 let): 799 Kč
Školní skupina 20 a více dětí do 15 let (cena za dítě, pedagogicky dozor na každých započatých 10 dětí zdarma): 129 Kč
Děti do 15 let pouze s doprovodem dospělé osoby.

Přijímáme platební karty.

Rezervace předem není nutná. Rezervaci doporučujeme pouze pro skupiny od 20 osob. Standardní doba prohlídky je na cca 45 minut. Změna otevírací doby vyhrazena. U vchodu můžete zdarma využít uzamykatelné skříňky na oblečení. Pořizování fotografií a videozáznamu je povoleno. Vstup se zvířaty, jídlem, pitím, dětskými kočárky, deštníky, batohy apod. není povolen.

AKCE: Po předložení vstupenky z Divadla kouzel Pavla Kožíška získáte na pokladně Muzea fantastických iluzí 10% slevu na vstupenku! Více o divadle na www.divadlokouzel.cz.

Jak se do muzea iluzí dostanete

Muzeum najdete v Praze, má výbornou dopravní dostupnost, která je zajištěna metrem A, B a tramvajemi. Zastávka tramvaje Vodičkova je v bezprostřední blízkosti muzea.

Kalendář akcí pro toto místo

Muzeum fantastických iluzí
Prohlédnout akce

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA