Festival Komedianti v ulicích

Tip na výlet

Tip na výletTábor, pulzující srdce regionu, kromě řady kulturních programů vycházejících z historických tradic a přibližující středověk nabízí i netradiční přehlídky a širokou paletu interdisciplinární festivalů – kulturních zážitků pro všechny generace.

Láká vás moderní pouliční divadlo v centru památkové rezervace? Pak si nenechte ujít další ročník mezinárodního festivalu Komedianti v ulicích, který se již po 6. bude konat v Táboře ve dnech  5.-7. 8. 2016.
Pouliční umělci vás přenesou do svého světa krásného umění představující svobodu a radost ze života. Mezinárodní festival Komedianti v ulicích vznikl v roce 2011. Svou dramaturgií se zaměřuje na trendy reflektující současné pouliční umění ve světě.

IMG_9595Na co se můžete těšit?

Na cirkusové umění, klauny, klaunské grotesky, pantomimu, loutkové divadlo, nový cirkus, pohybové divadlo, italskou komedii dell’arte, balkánskou dechovku, interaktivní představení, dílny, žonglování, divadelní líčení, vzdušnou akrobacii, exotickou show a mnoho dalšího.
Letos vystoupí mimo jiné i Mime Prague, Cirkus TeTy, El-Ghaba Company, Bratři v Tricku.
Tento projekt je realizován za finančního přispění Jihočeského kraje v rámci Dotačního programu Jihočeského kraje Podpora kultury, 1. výzva pro rok 2016.

Více na www.taborcz.eu a http://komediantivulicich.cz/

tabor_logo
grafika_plakátA3m_návrh
jihocesky kraj_620

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama