REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 5.12. a svátek má Jitka

Cirkus Humberto v Praze uvádí program s názvem Bez limitu

Artistická čísla uvedená v české premiéře, přehlídky exotických zvířat i promyšlená choreografie. To vše přinese divákům zbrusu nová moderní show největšího českého cirkusu Humberto.

Program nazvaný Bez limitu je v Praze-Stodůlkách v ulici Mukařovského nedaleko stanice metra Luka k vidění v termínu 28. 9. – 26. 11. 2023.

Cirkus Humberto je tradičním českým cirkusem se zvířaty a zárukou dlouhodobé kvality. Ve svých dechberoucích show umělci přináší divákům to nejlepší, co tuzemská i světová scéna nabízí. Na své si přijdou děti i dospělí a návštěva cirkusu se tak stane společným zážitkem, na který budou ještě dlouho společně vzpomínat.

REKLAMA

V letošní sezóně pod červeno-žlutým šapitó uvidí diváci cirkusová čísla, která ještě v České republice neměli možnost zhlédnout, a to v provedení předních artistů z Česka, Chile, Francie, Itálie, Polska, Ruska či Ukrajiny.

Jednou z novinek je například disciplína Horizontal juggling neboli horizontální žonglování, které se věnuje mladý artista Ludwig. Toho fanoušci znají ze soutěže Česko Slovensko má talent 2018. Disciplínu předvede v české premiéře, celosvětově se jí totiž věnují pouze tři lidé a Ludwig je jedním z nich. Poprvé v českých manéžích budou moci návštěvníci obdivovat i náročné číslo Vzdušná spirála, ve kterém se snoubí elegance s precizní technikou, adrenalin jim v žilách rozproudí kolo smrti. Jde ale jen o krátký výčet, program Bez limitu je novinek plný.

REKLAMA

Nechybí ani nádherná zvířata, která jsou právem pýchou Cirkusu Humberto. Kromě arabských hřebců, trojice hnědých medvědů, stáda zeber, karavany velbloudů, dromedárů a lam, čeká na malé i velké návštěvníky i jedno překvapení. Oblíbené indické slonice Sharon a Baby letos v manéži při vystoupení doplní arabští hřebci.

Zážitek z vystoupení umocní do detailu propracovaná choreografie, třpytivé kostýmy i zcela nová sada osvětlení a další technické vybavení.

Během zimních měsíců je stan vyhřívaný! Zvěřinec je přístupný každý den.

Představení:
všední dny představení od 18:00
víkendy a státní svátky představení od 16:00
pondělí a úterý volno
zvěřinec otevřen každý den

Vstupné:
Lóže dospělí: 400,- Kč
Lóže děti: 350,- Kč
Galerie dospělí: 350,- Kč
Galerie děti: 300,- Kč
Zvěřinec jednotné vstupné: 50,- Kč

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA