REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.12. a svátek má Barbora

Soutěž o vstupenky do zábavních parků TOBOGA

Už jste s dětmi navštívili zábavní parky Toboga? Pokud ne, máme tu pro vás jedinečnou možnost, jak libovolný park navštívit zcela zdarma!

Parky TOBOGA jsou sportovně-zábavní centra pro aktivní využití času jak pro děti, tak i dospělé za každého počasí. Nachází se zde několik různých atrakcí pro všechny věkové kategorie.

Každá pobočka má vlastní restauraci a ve Zlíně se ještě ke všemu nachází hotel s wellness centrem. Pokud chcete přijít do Tobogy ZDARMA, využijte možnost a zapojte se do soutěže!

REKLAMA

O co soutěžíme

  • 2x rodinná univerzální vstupenka 2+2 v hodnotě 2x 849,- Kč.
  • 3x dětská víkendová vstupenka celodenní v hodnotě 3x 349,- Kč.

Vyhrané vstupenky můžete využít v jakékoliv pobočce v libovolný den.

Organizátor a pořadatel

Pořadatelem soutěže je Toboga s.r.o., IČO: 03310671, která je poskytovatelem výher do této soutěže. Organizátorem soutěže je Agentura Paseo s.r.o., Ke Stírce 338/51, Praha 8, 182 00 ičo: 09374655, provozující portál www.rodinnevylety.cz

REKLAMA

Průběh soutěže

Termín konání soutěžeod 28. 3. 2022 do 11. 4. 2022

Místo konání soutěže: Na webových stránkách www.rodinnevylety.cz bude v termínu konání soutěže umístěn soutěžní formulář.

Soutěžící vyplní soutěžní otázky a své kontaktní údaje, které odešle formulářem online. Webové stránky zpracují odpověď, odešlou soutěžícímu informace emailem a v případě správných odpovědí na soutěžní otázky zařadí soutěžícího do slosování o ceny.

 
Slosování výherců proběhlo 12. 4. 2022 v redakci organizátora. Slosování výherců bude provedeno elektronicky na bázi náhodného výběru, prostřednictvím online generátorů náhodných čísel. Výherci budou vyrozuměni emailem a zveřejněni na webových stránkách organizátora nejpozději druhý pracovní den po slosování výherců soutěže.

Výherci

Výherci budou vyrozuměni emailem.

[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]

Tato soutěž se řídí pravidly pro soutěže organizované Agenturou Paseo.

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA