REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.12. a svátek má Barbora

Veselé a aktivní léto? Navštivte sportovně-zábavní parky TOBOGA!

Je venku deštivo nebo horko, že se ani nechce vylézt ven? Nevíte, co o prázdninách podniknout se svými dětmi? V tom případě jsou pro Vás sportovně-zábavní parky TOBOGA přesně to pravé! Centra TOBOGA tvoří celkem čtyři pobočky ve čtyřech různých městech v České republice (Fantasy v Praze, Tongo Hradec Králové, Galaxie Zlín a Bongo Brno).

Všechny tyto zábavní parky jsou plné báječných atrakcí, které jsou vhodné nejen pro děti, ale i pro dospělé a všichni si na nich užijí velké množství zábavy i pohybu. Těšit se můžete například na obrovské prolézačky, obří megaskluzavky, tobogány, lanová centra, horolezecké stěny, trampolíny, elektronická autíčka, nafukovacího draka, virtuální realitu, 7D kino, interaktivní atrakci Valojump, multifunkční hřiště a mnoho dalšího.

Foto: ©Toboga
Foto: ©Toboga

Park TONGO v Hradci Králové aktuálně prochází kompletní rekonstrukcí a a již od 1.12. ho budete moct využít v úplně novém prostoru. Od 1. října Tongu přibude i jeho mladší bráška – zcela nový a jedinečný JUMP PARK v prostrách obchodního centra Futurum v Hradci.

REKLAMA

V Praze se pak můžete od 25.7. těšit na jedinečný nový koutek pro nejmenší, který bude plný úžasných novinek především pro nejmenší děti do 8 let!

Centra TOBOGA ve všech městech připravují i lákavé prázdninové programy. A tak můžete například zkusit najít poklad v Toboze, nebo si tamtéž v sobotu 30.7. užít jako první diváci v České republice předpremiéru nové úžasné české komedie STŘÍDAVKA. takže tento den si za jedno vstupné můžete užít řádění na atrakcích i parádní kino.

REKLAMA

Ve Zlíně pro změnu můžete využít služby hotelu Galaxie, které kromě restaurace disponuje i vlastním privátním wellness centrem.

Samozřejmostí je i chutné občerstvení, které pro vás připravují restaurace ve všech parcích.

A i o prázdninách zde můžete samozřejmě uspořádat parádní OSLAVU NAROZENIN.

Více ZDE.

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA