Rodinné výlety a cestovní pojištění

Rodinné výlety a cestovní pojištění


Jezdíte rádi na výlety? Vyrážíte na své rodinné výlety také často do zahraničí?
Zcela jistě byste v takovém případě měli uvažovat o zvolení vhodného cestovního pojištění. Řekne-li se výlet, každý z nás si představí krásnou procházku s návštěvou kulturní památky, dobrým obědem a hezky stráveným časem s rodinou nebo přáteli. Při cestách po České republice jste chráněni zdravotním pojištěním od vaší zdravotní pojišťovny. Ovšem v zahraničí je tomu jinak. Pokud máte v plánu vyrazit na výlet do zahraničí, je více než vhodné sjednání cestovního pojištění, neboť ochrana poskytovaná v rámci průkazu zdravotního pojištění vaší pojišťovny je v zahraničí pouze omezená.
Cestovní pojištění nestojí žádné závratné peníze a vyplatí se vám si jej zařídit i pokud plánujete výlet přes hranice třeba jen na pár hodin. V zahraničí, pokud nemáte sjednané cestovní pojištění, budete muset případné ošetření či zásah záchranných složek hradit ze svého.
Sjednání cestovního pojištění pro jednotlivou osobu či rodinu je velice jednoduché a rychlé. Pojištění lze sjednat online po internetu, a to dokonce jen pár hodin před vaší cestou. Platnost pojištění počíná po sjednání a provedení platby u některých pojišťoven již za 4 hodiny.
Znamená to, že ráno sjednáte pojistku, zaplatíte online kartou a odpoledne již můžete být v zahraničí na výletě zcela v klidu. Srovnání cestovního pojištění můžete udělat na naší kalkulačce. Přejeme vám klidné cestování bez starostí.

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama