Restaurace Myslivna

[inspic=826,left,fullscreen,thumb]Jsme perspektivní a progresivní společnost, která podniká v oblasti cestovního ruchu. Naším cílem je poskytnout klientovi, jak možnost regenerace sil v atraktivním prostředí u Máchova jezera, v tomto smyslu spoléháme na pohodové bydlení v prostorných chatkách (samozřejmostí je vlastní WC, sprchový kout a kuchyňka). K tomu nás předurčuje i naše poloha v legendárním Máchově kraji, těsné blízkosti Kokořínska a Lužických hor (nádherné podmínky pro pěší i cykloturistiku, nedaleký hrad Bezděz, Kokořín a Houska, památník K.H.Máchy, malebné městečko Doksy).
Nezapomínáme však ani na ty, co se přijeli bavit. Připravena je diskotéka, noční bar pro ty , kterým se ještě nebude chtít spát. Přes den není problém zajít si do příjemné restaurace na terase na oběd, večeři či posedět u kávy…
Každý den diskotéka[inspic=828,right,fullscreen,thumb]
Discotéka je určena snad pro všechny klienty, kteří si přijeli na dovolenou užívat také světských radostí. Avšak nejen pro ně, diskotéka je otevřena pro každého, proto je ideální příležitostí, jak se nezávazně seznámit a možná poznat i svého budoucího partnera?! Pro děti pořádáme každý týden dětské diskotéky.

[inspic=827,left,fullscreen,thumb]Nabídka ubytování

Ubytování je jedním ze způsobů , jak se klientům snažíme maximálně zpříjemnit dovolenou. Samozřejmostí je u nás vlastní WC, sprcha a kuchyňka. Chápeme, že náš klient nechce prostát čtvrtinu dovolené ve frontě ke společným záchodům a umývárnám. Bydlení je prostorných chatkách pro 6 – 8 lidí.
Noční a denní bar
Noční bar je u nás připraven pro ty, kterým se jestě nebude chtít jít spát a nebo nebudou mít náladu strávit večer diskotéce, ale jenom si v klidu posedět. K dispozici je široký sortinent nápojů, hrací automaty pro ty , kteří zkusí své štěstí, pohodová hudba či příjemná obsluha.
Volný čas[inspic=829,right,fullscreen,thumb]
Naše poloha v legendárním Máchově kraji, v těsné blízkosti Kokořínska a Lužických hor nabízí nádherné podmínky pro pěší i cykloturistiku, možnost výletů na nedaleký hrad Bezděz, Kokořín a Housku, památník K. H. Máchy, nebo do malebného městečka Doksy. 50 m od Myslivny se nachází zábavní park pro malé i velké.
Kontakt:
Pod Borným 225
Staré Splavy
471 63
+420 602 312 002
autoburdav@seznam.cz
Restaurace Myslivna

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama