REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 1.10. a svátek má Igor

Navštivte zábavní park Legendia

Léto se přehouplo do své druhé poloviny, prázdniny se pomalu chýlí ke konci, ale stále je dostatek času na to, abyste vyrazili na pěkný výlet a užili si pořádnou porci letní zábavy. Jedním z míst, které nabízí povyražení pro každého, je Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko, největší zábavní park v Polsku. Legendia, to je 60 let tradice a skvělé zábavy, 40 atrakcí pro všechny věkové kategorie, včetně dětských, rodinných i extrémních atrakcí. Navštivte spolu s námi zábavní park ve městě Chorzów (česky Chořov) v jižním Polsku.

Co je Legendia

Legendia je největší zábavní park v Polsku s dlouhou tradicí, který návštěvníkům nabízí známé a populární atrakce – ruské kolo (Legendia Flower), velká letadla (Dream Flight Airlines) a šálky (Tea cups), jakož i nové atrakce – Diamond River (sklouznout do vody z výšky 8 a 12 m) nebo úchvatný Lech Coaster, který získal titul Best Coaster 2017 v prestižní průmyslové soutěži o nejlepší horskou dráhu 2017.  Park se pyšní mimo jiné i interaktivní atrakcí Bazilišek, která byla v roce 2018 zvolena nejlepší rodinnou atrakcí v Evropě a získala „Oskara“ v zábavním průmyslu. Skutečným hitem rodinné zábavy je údolí Jaga, svižný výlet po řece. Podívejte se na všechny atrakce, které Legendia nabízí.

Skvělý tip na jednodenní výlet

Zábavní park Legendia se nachází ve městě Chorzów ve Slezském vojvodství nedaleko česko-polských hranic. Díky lákavým atrakcím, dobré dojezdové vzdálenosti, ale i bohatě zásobeným obchodům se suvenýry a restauracím a kavárnám jde o ideální tip na jednodenní výlet. Zábava s mnoha atrakcemi, suvenýry jako vzpomínka na báječné chvíle a nejoblíbenější atrakce i zážitková gastronomie – to vše nabízí zábavní park Legendia.

REKLAMA

Animace a show

Legendia, to nejsou jenom kolotoče nebo horské dráhy, ale i denní animace pro děti. Obyvatelé kouzelné země Legendia pro své hosty připravili jedinečný animační plán, který vám poskytne spoustu radosti a nezapomenutelných dojmů. Čeká na vás mnoho her a aktivit vedených pod bedlivým dohledem začarovaných skřítků: Průvod občanů legend, Báječní skřítci, Hry se začarovaným šátkem skřítků, Kouzelná minidiskotéka nebo Koupel v začarované pěně a mnoho dalšího. Je tu i spousta novinek. Rozhodně si nemůžete nechat ujít magickou zábavu pod hvězdným nebem – Legendia v noci

Plánujeme cestu do Legendie

Před samotnou cestou do zábavního parku Legendia si prohlédněte sezónní kalendář. V závislosti na tom, zda probíhá hlavní sezóna, nebo mimosezóna, se mění provozní doba parku, dostupnost atrakcí i ceny vstupenek. Naplánujte si legendární zábavu v legendárním zábavním parku Legendia!

REKLAMA

POZOR! Na Vyletnik.cz můžete vyhrát rodinné vstupenky do Legendie!
Více o soutěži najdete v článku Soutěž o vstupenky do zabavního parku LEGENDIA!

Foto: ©Legendia

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA