Půjčovna lodí, kol a tělovýchovná škola

Půjčovna lodí
Firma se od roku 1992 zabývá organizováním sportovních programů a kurzů pro mládež ze základních a středních a vysokých škol a pro ucelené skupiny dospělých osob (event. i s dětmi) z celé republiky i ze zahraničí.

Kurzy na Vltavě
Převážná část našich kurzů probíhá na řece Vltavě, která má optimální podmínky pro sportovní a kulturní vyžití absolventů kurzů . Rovněž je zde i dostatečné zázemí v síti vybavených kempů, ubytoven a hotelů v různých cenových relacích dle výběru našich klientů.
Z vodáckého hlediska je Vltava hodnocena jako voda charakteru C tzn. mírná, pravidelná proudnice s občasnými peřejemi. Většina jezů je bezpečně sjízdná a slouží k výcviku v ovládání lodi v rychlejším proudu a k ověření získaných dovedností.

Vodácké kurzy
Kurzy na Vltavě probíhají v rámci celého toku od Soumarského Mostu až po Č. Budějovice a je možné je i zorganizovat jako hvězdicovité putování okolo některé ubytovací kapacity a využít veškeré naše materiálové a přepravní možnosti. Podobně organizujeme několik skautských táborů a akce pro handicapované klienty. V rámci těchto kurzů spolupracujeme s centrem pro postižené děti Arpidou a se společností „Šťastný život“, která zahrnuje dospělé lidi s postižením zraku a upoutané na invalidní vozík. Rovněž spolupracujeme s několika cestovními kancelářemi pro inkaminkové pobyty zahraničních hostů. Všechny naše kurzy jsou vedeny instruktory s příslušným osvědčením, kteří jsou vybaveni patřičnými organizačními a jazykovými dovednostmi. Více..
Jako odborná firma se sportovním zaměřením v oblasti vodní turistiky také organizujeme instruktorské kurzy pro cvičitele vodní turistiky zakončené akreditovanou zkouškou. Více..
V současné době pořádáme řadu vodáckých akcí i na ostatních jihočeských řekách a na divokých řekách v zahraničí ( Rakousko, Slovensko, Slovinsko).

Vodácké vybavení
Naše firma disponuje veškerým vodáckým vybavením tzn. plastové kánoe typu Vydra, vesty, rafty, pálavy (rafty pro dvě osoby), přilby a také má k dispozici řadu přepravních možností. Jsou to především 8-místné dodávky s univerzálními krytými přívěsnými vozíky určenými k přepravě osobních věcí klientů, nebo k následné přepravě lodí a raftů. V případě větší skupiny zajišťujeme dodavatelsky autobus v příslušné lokalitě.Více..

Půjčovna
1. Zapůjčení veškerého vodáckého vybavení.
– kánoe, rafty, nafukovací čluny
– vesty, pádla, barely, přilby
2. Doprava veškerého vodáckého materiálu 8-mi místnými dodávkovými automobily se speciálními kárami.
3. Zapůjčení kol.
– treková, horská, dětská, turistická
– vozíky
– přilby
4. Doprava veškerého cyklistického materiálu 8-mi místnými dodávkovými automobily se speciálními kárami.
Rezervace je nutná, chcete-li mít jistotu, že Vámi požadované služby a materiál bude připraven v objednaném termínu.
Třeboňská 670 Rudolfov, České Budějovice, 3
tel.: +420 777 295 008
http://www.vydra.info

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama