REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 24.9. a svátek má Jaromír

Noční strašidelný les v Hostivařském lesoparku 2022

Bojíte se rádi? Procházka temným lesem, ve kterém občas prosvítají světélka, je pro vás skvělým nápadem? Tak to si určitě užijete noční strašidelný les v Hostivařském lesoparku.

Čeká tam na Vás pěkná banda podivných lesních bytostí. Větší děti se budou strašidla snažit vystrašit. Podaří se Vám získat od strašidla jeho život? Menší děti si budou se strašidly spíš jen povídat, můžou si po trase zahrát bingo nebo strašidelný kvíz.

Na trase, která bude za šera nasvícena různými svítítky, potkáte minimálně 10 živých strašidel (většinou i více), ale také různé strašidelné doplňky, které se snažíme každý rok doplňovat a obměňovat. Patří mezi ně kostry, spoustu závěsných strašidel, pavouk se sítí, měnící se podobizny….

REKLAMA

Na trase pro rezervace budou 3minutové rozestupy, pokud si rezervace neuděláte, půjdete na trasu se stejným množstvím strašidel i doplňků, ale bez rozestupů.

V cíli každé dítě dostane malou tematickou odměnu a diplom.

REKLAMA

Délka trasy: cca. 1,2 – 1,5 km.

Začátek: 15 – 20 hodin, trasa bez rezervace od 16:00.
Od 15 do 17:30 hodin nestrašíme vůbec, od 17:30 hodin strašíme dle citu. Po 19:30 budou do lesa vpuštěni už jen účastníci bez baterek.
Pozor: od 17:30 budou na obou trasách KRAMPUSÁCI, kteří ale nestraší.

Startovné: 100 Kč/dítě od 4 let a dospělý

Start: přístřešek Hostivařský lesopark z ul. K obecním hájovnám

Kočárky a odrážedla: ano

Parkování: vzhledem k problémům s parkováním použijte prosím ideálně bus, zast. K obecním hájovnám (780 m) případně parkoviště poblíž ul. Mírového hnutí.

REKLAMA

KDE: přístřešek Hostivařský lesopark z ul. K obecním hájovnám

KDY: 29. 10. 2022 od 16:00

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA