REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 1.10. a svátek má Igor

Noční strašidelný les Hostivařský lesopark Praha

Bojíte se rádi? Procházka temným lesem, ve kterém občas prosvítají světélka, je pro vás skvělým nápadem? Tak to se vám určitě bude líbit náš noční strašidelný les v Hostivařském lesoparku.Čeká tam na Vás pěkná banda podivných lesních bytostí. Větší děti se budou strašidla snažit vystrašit.

Podaří se Vám získat od strašidla jeho život? Menší děti si budou se strašidly spíš jen povídat, můžou si po trase zahrát bingo nebo strašidelný kvíz. Na trase, která bude za šera nasvícena různými svítítky, potkáte minimálně 10 živých strašidel (většinou i více), ale také různé strašidelné doplňky, které se snažíme každý rok doplňovat a obměňovat. Patří mezi ně kostry, spoustu závěsných strašidel, pavouk se sítí, měnící se podobizny…. Na trase budou 3minutové rozestupy. Letos pro Vás máme opravdu hodně novinek. V cíli každé dítě dostane malou tematickou odměnu a diplom.

Délka trasy: cca. 1,5 – 2 km.
Začátek: 15 – 20 hodin (případně déle, dle počtu účastníků). Od 15 do 18 hodin nestrašíme vůbec, od 18 hodin strašíme dle citu. Pokud situace dovolí, budete se moci občerstvit různými lektvary i na našem strašidelném baru.

REKLAMA

Rezervace: do soboty 23.10. do 10 hodin. Pak už budeme mít starty vytištěné, vezměte s sebou potvrzení.
Startovné: 100 Kč/dítě od 4 let a dospělý

Start: přístřešek Hostivařský lesopark z ul. K obecním hájovnám
Kočárky a odrážedla: ano
Parkování: vzhledem k problémům s parkováním použijte prosím ideálně bus, zast. K obecním hájovnám (780 m) případně parkoviště poblíž ul. Mírového hnutí.

REKLAMA

Fotku nám vytvořila paní Alena Šreflová https://www.alenasreflova.cz/

Kdy: 23.10. 2021, 15 – 20 h
Kde: Divoká Zahrada Hostivař

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA