Nezapomenutelné zážitky? Léto v Rakousku!

Na Planai ve Schladmingu C Steiermark Tourismus

Na Planai ve Schladmingu


Rakousko je ideálním místem pro letní dovolenou: rozběhnout se po rozkvetlé louce, zaplavat si v průzračně čistém jezeře, obdivovat scenérii z vrcholků hor nebo projet krajinu na kole? Z pestré palety zážitků si vybere jednoduše každý.

V Dolním Rakousku zaplesá srdce turisty i cyklisty – oblast Waldviertel je rájem pro horská kola, ve Weinviertelu si zase užije celá rodina. A milovníci horských túr si přijdou na své ve Vídeňských Alpách.
Moderní architektura v Linci C Linztourismus -Johann SteiningerEvropské hlavní město kultury, Linec, nadchne každého návštěvníka množstvím kulturních zážitků: Vyzkoušíte raději operní cyklus „Prsten Nibelungů“, multimediální festival Linzer Klangwolke nebo ještě něco jiného?
Štýrsko, země vinohradů, romantických pastvin i hučících vodopádů, je tím pravým místem pro aktivní dovolenou. Prozkoumáte raději ledovec na Dachsteinu, nebo sjedete divokou řeku v Národním parku Gesäuse?
Skvělým partnerem pro letní dovolenou bez hranic je Horní Rakousko a jeho cyklostezky. Návštěva tohoto regionu se ovšem nemůže obejít bez ochutnávky místního piva a knedlíku.
Chcete strávit léto v sedle? Hustá síť rakouských cyklostezek nadchne i ty nejnáročnější – podél jezera, řek i v horách. Tak šlápněte do pedálů!
Více doporučení a tipů na letní dovolenou v Rakousku najdete na stránkách www.austria.info/cz
Cyklostezka Solnou komorou C OOE Tourismus Erber

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama