MHF Český Krumlov letos myslí i na děti…

Programovou novinkou festivalu bude v letošním roce program věnovaný dětem, mládeži a jejich rodičům.
Datum konání:  7.8. 2011 14:00-18:00
7. srpnaMHF Český Krumlov připravuje ve spolupráci se společností E.ON odpoledne plné zajímavých workshopů a soutěží pro děti se zaměřením na energii a dále zábavný program Michala Nesvadby z Kouzelné školky „To nej…s Michalem!“ pro nejmenší a pro ty větší koncert mladé populární zpěvačky Debbi. Chybět nebude ani skákací hrad, siloměr a jiné atrakce a samozřejmě občerstvení. Odpolednem bude od 14. do 18. hod. v Pivovarské zahradě provádět Roman Pastorek.
Program:
Představení Michala Nesvatby „To NEJ… s Michalem“
Koncert Debbi
mise Plus a další soutěže o ceny, interaktivní výstava z iQpark,
malování na obličej, balónky, skákací hrad a další atrakce
občerstvení
VSTUP ZDARMA
Děti při vstupu dostanou svůj „pas“. Školní děti s otázkami, které se budou týkat jednotlivých workshopů (energetický kvíz, otázky na fyzikální jevy, na nástroj theremin). Malé děti pak budou plnit úkoly odpovídající jejich věku a do „pasu“ budou dostávat razítka (úkoly budou upřesněny). Podle počtu bodů, resp. razítek, které získají si budou moci vybrat svoji odměnu.
1. „IQ workshop“
Exponáty s vysvětlením fyzikálních jevů v celém prostoru zahrady.
2. „misePlus+“
Poučení o energetických zdrojích a energožroutech.
3. „Theremin workshop“
Theremin je elektronický hudební nástroj, na který se hraje bez jakéhokoliv dotyku. Hře na tento nástroj se věnuje rockový hudebník Xchaos, který workshop předvede. Návštěvníci si budou moci nástroj také vyzkoušet.
O zábavnou část programu se postará Michal Nesvadba a zpěvačka Debbi. Michal Nesvatba má pro komponované programy, výročí a slavnostní příležitosti sestaven interaktivní dětský program, který je plný hudby s charakteristickými efektními playbacky z večerníčků, známých filmů atd. Zábava a zapojení všech dětí v sále je Michalova doména. Jeho cit pro efektivní a přitom jednoduché hry je jedinečný a nemá na dnešní scéně pro děti srovnání. Jen Michal si umí zahrát se 400sty i více dětmi Člověče nezlob se. Jen on umí děti ale i rodiče nadchnout svými fantazií neomezenými vynálezy a zlepšováky. To nej s Michalem je 40min. výběru ze stávajících 6ti hodinových divadelních vystoupení. Nechybí ani soutěže holčiček a kluků a jejich odměnou je pro děti nejvzácnější dárek přímo z rukou Michala z jeho populárních Lepících pásek Mr. Tapeman, které děti znají z Kouzelné školky z pořadu České televize. Vystoupení je nejvhodnější pro děti od 2-10let. www.nesvadba.cz
Mladá a talentovaná, čerstvě osmnáctiletá zpěvačka Debbi, která zabodovala na tuzemských rádiích s písní Touch The Sun. Za ní si odnesla sošku Anděla v kategorii „píseň roku 2010“. Debutové album se stejnojmenným názvem Touch The Sun vyšlo na jaře tohoto roku. Zájem fanoušků i kritiky Debbi velmi rychle vrhl na koncertní pódia a ta se svou kapelou, založenou na výborné instrumentaci a hlavně na vokálních aranžích, zažívá své první festivalové a koncertní kroky.Více informací ke zpěvačce Debbi naleznete na: www.debbi.cz

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama