REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 5.12. a svátek má Jitka

Kam za deštivého i horkého počasí? Do parků Toboga!

Sportovně-zábavní parky TOBOGA jsou celkem čtyři pobočky ve 4 různých městech v České republice (Fantasy v Praze, Tongo Hradec Králové, Galaxie Zlín a Bongo Brno).  I přes to, že jsou veškerá centra vybavena moderními a bezpečnými atrakcemi, nabízí každé centrum svůj vlastní koncept – jiný světadíl, zemi, moře, ostrovy i cizí planety. Fantazii se zde meze nekladou. Všechny parky mají mají společného maskota – opičáka Bonga, který si hraje s dětmi a slaví s nimi jejich narozeniny.

Atrakce jsou vhodné nejen pro děti, ale i pro dospělé a všichni si na nich užijí velké množství zábavy i pohybu. A které atrakce na vás vůbec čekají?

Foto: ©Toboga
Foto: ©Toboga

Těšit se můžete například na obrovské prolézačky, obří megaskluzavku, tobogány, lanová centra, horolezecká stěna, trampolíny, elektronická autíčka, nafukovací drak, balónkové fontány, v Praze navíc nově virtuální realita, 7D kino či Valojump.

REKLAMA

Pokud dojdou při řádění na atrakcích energie, lze ji doplnit v místních restauracích u výborného jídla. Dospělí určitě ocení kavárnu s výbornou kávou, dezerty, wi-fi připojení či čtenářský koutek.

Foto: ©Toboga
Foto: ©Toboga

Parky Toboga nabízí mimo jiné bohaté víkendové a tématické programy, např. noční přespávání pro děti v atrakcích, halloween, večer pro dospělé, mikulášskou, opičárny s opičákem Bongem a mnoho dalšího. Velmi oblíbené je pořádání nezapomenutelných narozeninových oslav. Zatímco děti si užívají her na atrakcích, rodiče si mohou narozeninovou oslavu užít bez starostného úklidu, přípravy jídel  i programu – všechno zařídí personál.

REKLAMA

Více na www.toboga.cz

Foto: ©Toboga
Foto: ©Toboga
Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA