REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 5.12. a svátek má Jitka

Jarní veselí v Babylonu

Podnikněte s rodinou zábavný výlet do Liberce a třeba zde prožijte i velikonoční svátky. CENTRUM BABYLON Vám nabídne kromě mnoha lákavých atrakcí, které jsou v provozu celoročně, i tradiční velikonoční jarmark za účasti lokálních řemeslníků a bohatý doprovodný program.

Největší zábavní komplex na severu Čech, CENTRUM BABYLON, vzdálený pouhých 60 minut jízdy autem z Prahy, je opravdovou „továrnou“ na zábavu. Nabízí především rodinám s dětmi mnoho atrakcí a služeb, jako je Aquapark, Lunapark, 4D KINO, Laser game, 9D virtuální realita, Bowling a řadu dalších.

Pobyt v libereckém zábavním centru Vám o velikonočních svátcích navíc zpestří program, který nabídne tradiční jarmark s řemeslnými a prodejními dílničkami, legrační kouzlení, veselou pohádku, taneční vystoupení dětského folklorního souboru nebo zábavný animační program v duchu Velikonoc se soutěžemi a tancem.

REKLAMA

Pokud budete chtít využít všech možností zábavy i odpočinku, které komplex nabízí, jeden den Vám určitě stačit nebude. Proto doporučujeme využít ubytování ve WELLNESS HOTELU BABYLON, který u příležitosti tradičních svátků připravil pobytový balíček Velikonoce 2019. Ten spojuje komfortní ubytování, speciální velikonoční menu a balíček zábavy, který všem zúčastněným nabízí neomezený vstup do Aquaparku, Lunaparku, science centra iQLANDIE, iQPARKU, zrcadlového Labyrintu a ZOO Liberec. Dítě do 13 let v doprovodu dospělé platící osoby má navíc ubytování zcela zdarma.

Více na www.CentrumBabylon a www.HotelBabylon.cz

REKLAMA


Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA