Do tanku, nebo do hradu? V sobotu 13. dubna můžete v Milovicích vyzkoušet obojí!

Program pro kluky i holky

Milovice pro celou rodinu


Druhou dubnovou sobotu budou moci obyvatelé i návštěvníci Milovic oslavit zahájení druhé sezóny provozu zábavně-naučného Parku Mirakulum.
Ten se pro tuto příležitost spojil se sousedícím Tankodromem Milovice. V sobotu 13. dubna od 10:00 do 17:00 tak připraven bude pestrý program pro všechny věkové kategorie sahající od jízd v tanku, až po divadelní představení pro nejmenší, tvořivé dílny nebo prezentaci sokolníka.
Zábavně-naučný Park Mirakulum, který se stal po několika měsících svého provozu novým symbolem Milovic, do sezony 2013 vstupuje s řadou novinek a inovací. Mnohé z nich vzešly z přání a námětů desítek tisíc návštěvníků, kteří park navštívili vloni. Nejviditelnější změnou bude rozšíření parku o lesní naučnou stezku na nynějších více než 10 hektarů, nové herní prvky a podzemní chodby.
Tankodrom Milovice má historii sice poněkud delší, ale v kombinaci s Mirakulem tvoří dokonalý pár. Ti starší (nebo odvážnější) si zde mohou 13. dubna vychutnat jízdu v Hummeru, obrněném transportéru nebo na čtyřkolkách. Mírnější povahy mohou bezpečně pozorovat kolonu vojenských vozů, navštívit výstavu vojenské techniky, budou mít možnost podívat se do výcvikového campu US army či bojové základny US army.
Pokud vás zajímá, jak může fungovat spojení vojenské techniky a pohádkového světa, přijeďte se podívat do Milovic… Vstup do obou areálů bude za jedno vstupné – 150 Kč za osobu, rodinné vstupné (2+2) za 500 Kč, děti do 90 cm výšky mají vstup zdarma.
Během zimy vznikly v Parku Mirakulum nové podzemní chodby, krásné lanovky a rozšířilo se lanové centrum, připravena byla louka pro větší skupiny i nápaditá zóna pro nejmenší návštěvníky – Pigyland, okouzlující země prasátka Pigyho…
Programu Parku Mirakulum 13. 4. 2013
10.15 – vystoupení sokolníka
11.00 – prezentace dětského oddílu Mysliveček
11.30 – AZ Divadlo Milovice: Balvínek
13.00 – vystoupení Sokolníka
14.00 – prezentace dětského oddílu Mysliveček
14.30 – AZ Divadlo Milovice: Zlý čaroděj
15.00 – Výcvik psů
V parku budou po celý den milovičtí šermíři, stánky s řemesly, výtvarné dílny a řada dalších
lákadel.
Programu Tankodromu Milovice 13. 4. 2013
11.00, 13.00 a 15.00 – rekonstrukce dobových vojenských bitev
12.00 – příjezd vojenské kolony (výstava do 15.00)
• ukázky dobových vojenských táborů z 2. světové války
• muzeum vojenské techniky
• jízdy obrněným transportérem BVP
• jízdy Hummer H1
• soutěže na čtyřkolkách
• paintball
• výcvikový camp US army + bojová základna US army
• ukázky první pomoci
• soutěže vzduchovka s optikou a airsoft – střelba na cíl

A mnoho dalšího!

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama