REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 5.12. a svátek má Jitka

Park Mirakulum, nová země zábavy i poznání, se otevře poprvé 1. září!

Park Mirakulum

Dva roky vznikal v Milovicích nad Labem unikátní projekt rodinného areálu, plného nápaditých atrakcí – Park Mirakulum.
První návštěvníky přivítá oficiálně  o víkendu 1. a 2. září 2012.
Zábavně-naučný Park Mirakulum je svou podobou i náplní ušit na míru bezbřehé dětské fantazii i těm nejroztodivnějším dětským přáním. Herní atrakce pro děti všech věkových kategorií, velkolepý a architekturou výjimečný hrad s podzemními chodbami, kontaktní zoo s mini oslíky, holandskými mini kozami a Quessanskými ovcemi, venkovní kamenný amfiteátr, nafukovací trampolíny nebo lanové centrum zasazené do malebné přírodní scenérie jistě ocení nejen nejmenší návštěvníci, ale i dospělí.
„Nová země“ nabídne také obří houpačky, kolotoče nebo velké pískoviště a mnoho dalších nápaditých a inovativních atrakcí. Více na www.mirakulum.cz či .
Pro stavbu dětských atrakcí byla zvolena přírodní architektura s interaktivními prvky podněcujícími dětskou představivost. Mezi stavebním materiálem převládá akátové dřevo, které pro tento účel oplývá nejlepšími vlastnostmi. Vedle akátu jsou v areálu využity i další přírodní materiály jako kameny či konopná lana.
Jednotícím prvkem pro příjemný dojem je společný design občerstvovacích stánků, venkovního posezení, informačního systému, drobné architektury, laviček, sociální zařízení, osvětlení a podobně. Za výtvarnou podobou parku stojí úspěšná sochařka a výtvarnice Lucie Kozelská, která se pro své návrhy nechala inspirovat přírodou, klasickými literárními díly nebo rukopisem architekta Gaudího.
Členitost areálu slibuje radost z objevování a poskytne jak otevřené plochy, tak malé prostory s různou náplní – od herních ploch, po relaxační zákoutí s místy pro piknikování pod nádhernými vzrostlými i nově vysazenými stromy, poskytujícími příjemný stín pro dny horka. Řada z nich přiláká k ochutnání svých plodů – například slivoně mirabelky (špendlíky). Přirozeně nebudou chybět ani kiosky a restaurace s občerstvením s  kvalitní vařenou stravou včetně posezení, ani dostatek stinných míst a hygienické zázemí.
Okouzlující území Mirakulum, jež našlo inspiraci v tom nejlepším ze světových zábavních parků a hřišť, láká na výjimečné zážitky pro všední i víkendové dny, navíc v blízkém dosahu Prahy. Areál je snadno dostupný autem či vlakem a napojen na linky PID de facto až do bezprostřední blízkosti. A vstupné? Do konce letošní sezony, tj. jistě do konce října a v případě příznivého počasí možná až do poloviny listopadu, je  100 Kč za osobu.
O Parku Mirakulum
Iniciátorem a provozovatelem Parku Mirakulum je společnost TR Antoš s.r.o. s letitými zkušenostmi v oblasti budování zábavních parků a hřišť u nás i v zahraničí. Originální milovický projekt volnočasového areálu v kombinaci s chystanou naučnou lesní stezkou je výjimečným konceptem, který dosud nemá v Česku obdoby. Sedmihektarová rozloha je příslibem dostatečného prostoru a zajištění kapacity pro návštěvníky z blízkého i širšího okolí.
Park Mirakulum Milovice
Topolová 629
Milovice nad Labem
Otevřeno: čtvrtek – neděle, 10:00 – 17:00
Základní vstupné 100 Kč, děti do 1 roku zdarma.
Více na www.mirakulum.cz nebo www.facebook.com/parkmirakulum
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA