REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 24.9. a svátek má Jaromír

Disneyland v Paříži slaví letos 30 let od svého otevření. Nová sezóna přináší dechberoucí novinky!

Dne 12. dubna 1992 se historicky otevřel Disneyland Paris, království snů a kouzel, které tedy v letošním roce slaví 30 let a okouzluje hosty z celého světa a všech věkových kategorií.  Disneyland se mnohokrát za tu dobu zvětšoval a inovovala nabídl nové zážitky. A právě o zážitky tu jde nejvíce. Návštěva tohoto parku je bezesporu jeden z největších životních zážitků jak dětí, tak i mnohých dospělých. Oblíbené postavičky z filmů Disney, Pixar, MARVEL a Star WarsTM rozhodně v parku potkáte, ať už jako maskoty, nebo prostřednictvím atrakcí, restaurací, obchodů, dekorací, a dalších.  Navíc od 6. 3. 2022 zahájil park úplně novou éru svého fungování. Tato éra bude navždy poznamenána transformací, neomezenou kreativitou a novými technologiemi, které zajistí, že vaše prožitky a zážitky budou ještě více nezapomenutelné.

Nová show s názvem „Sni… a zař jasněji! “ a další novinky

Vytváření jedinečných show je součástí DNA Disneyland Paris. U příležitosti 30. výročí Disneylandu v Paříži se bude každý den hrát nové představení, a to několikrát denně, a to v parku Central Plaza před hradem Šípkové Růženky, který je ještě krásnější než kdy předtím, protože pro tuto příležitost byl nově zrekonstruován. Těšte se i na nové duhové kostýmy Mickeyho, Minnie, Donalda, Daisy a jejich přátele. Konkrétně třeba Džina z Aladina, princeznu Rapunzel nebo Jessie a Woodyho z legendárního filmu Toy Story. A že jsou kostými opravdu překrásné dokládá i několik čísel. Při navrhování kostýmů tohoto 30. výročí bylo použito více než 2 000 drahokamu, bylo potištěno více než 700 metrů látek a bylo potřeba více než 190 šperků.

Ani soumrak v Disneylandu nebude nijak pochmurný. V podvečer čekají na hosty parku nová speciální show, která bude kombinovat videoprojekce, osvětlené vodní trysky, osvětlení efekty, efektivní mlhu, slavné skladby od Disneyho. Možná, že právě zde poprvé v životě uvidíte choreografii vytvořenou pomocí dronů, která je jednoduše kouzelná! Ikonický zámek se tu bude měnit, jak nikdy předtím přímo před vašima očima, díky speciálním efektům a různým scénám. Těšte se na ohromení!

REKLAMA

Večerní představení s drony, kterých je 200 kusů je nezapomenutelná noční show. Tyto synchronizované drony vytvoří jiskřivou postavu na obloze přímo nad zámkem Šípkové Růženky, zatímco nová ústřední melodie vytvořené k 30. výročí – „Un monde qui s’illumine“ zahraje na pozadí. Disneyland chce zkrátka emoce svých návštěvníků potěšit na maximum.

V Disneylandu je kromě toho možné navštívit více než 50 atrakcí, a to zkrátka všeho druhu.  Úplně nová je tu také Gardens of Wonder, která je skutečně plná divů, a to i proto, že obsahuje 30 zcela nových uměleckých děl, kinetické sochy Disney a Pixar, které doslova „ožijí“.  Například Zahrada Asie bude zahrnovat sochy Baymax (Big Hero 6), Mushu (Mulan) a Sisu (Raya a poslední drak). Zahrady jsou opravdu nádherné a skutečně se jedná o obrovský park.

REKLAMA

Disneyland Paris to je také nakupování. Není totiž možné tento park navštívit a nic si zde nekoupit. Od nápojů, jídla, nebo dárku na památku. Nová kolekce k 30. letům parku je fantastická, a dokonce se na ní částečně podílela i britská návrhářka Stelly McCartney. Ta vytvořila svůj první kalhotový kostým, který se bude nosit v Disneylandu v Paříži. Také navrhla dámské tričko, které se bude prodávat od 8. 3. 2022, což je Mezinárodní den žen.

Avengers Campus: Otevření plánované na léto 2022

30. výročí znamená také velmi očekávané otevření nové části parku ve stylu Avengers. Campus, který je nedílnou součástí proměny parku Walt Disney Studios se otevře začátkem léta v roce 2022. Sejdou se tu superhrdinové z MARVELu. Těšte se na novou éru Disneylandu Paris.

Kdy navštívit Disneyland v Paříži a kolik stojí vstupné se dozvíte na oficiálních stránkách parku: www.disneylandparis.com

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA