Zimní radovánky na Zlínsku: 3 tipy, kam vyrazit

Restaurace UNO
Přemýšlíte, co podniknout s rodinou? Ani studenější měsíce nemusejí vaše výletování omezit. I v zimě se nabízí mnoho zajímavých aktivit, my jsme pro vás vybrali tři z nich, které jsou sázkou na jistotu. Na své si přijdou jak aktivní duše, tak i ti, kteří upřednostňují klidnější činnosti.

Užijte si lázeňský relax

Zajděte si do městských lázní ve Zlíně a užijte si chvilky aktivního či pasivního odpočinku s celou rodinou. Čekají tu na vás bazény, parní kabiny, finská sauna, vodoléčba, posilovna a mnoho dalšího. Můžete si tu i zacvičit aquaaerobic nebo si dopřát profesionální masáž. Lázně stojí na místě bývalé cihelny firmy Baťa, takže mají i své historické kouzlo.

Za dobrým jídlem vyrazte do Penzionu Uno

uno1Penziony na jižní Moravě, místní hospůdky a restaurace nabízejí ve svých jídelních lístcích mnoho výborných specialit. Byl by hřích alespoň některé z nich nevyzkoušet. Z lázní tak můžete vyrazit rovnou na něco dobrého. Ochutnejte regionální produkty a nechte si připravit nějakou místní lahůdku.
Skvěle vaří například v oblíbené restauraci ve Zlíně, která je součástí Penzionu Uno. Můžete tu zajít na oběd či večeři, nebo si vychutnat labužnické delikatesy servírované v rámci jednoho z jejich degustačních večerů.

Lyžujte na umělém svahu ve Zlíně

Přímo ve Zlíně si můžete i zalyžovat, připraven je tu pro vás krásně udržovaný umělý svah. Kromě klasického sjíždění kopce na lyžích či snowboardu můžete vyzkoušet i další aktivity. Velmi oblíbený je například snowtubing. Sjezd na velké duši z pneumatiky nebo v gumovém člunu nadchne děti i dospělé. A zvládnou ho i úplní začátečníci, kteří jsou zimními aktivitami nepolíbení. Na zlínském svahu najdete kromě toho i snowpark s překážkami a umělými skoky, Igloo bar a vybavený skiservis.

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama