ZIMA V LÁZNÍCH ROYAL SPA

Zima v lázních


Nádherné barevné podzimní dny už jsou definitivně za námi. Začíná zima a tato doba je jako stvořená pro příjemnou relaxaci a odpočinek v lázních.
Přijeďte si užít odpočinku a pohody do pohádkových zimních lázní. Navštivte lázeňské a wellness hotely ROYAL SPA, nechte se hýčkat a načerpejte sílu právě v našich lázeňských a wellness hotelech.
 
Ideální kombinace lyžování a odpočinku v termálních pramenech
Navštivte krásné prostředí Jeseníků, kde si můžete zalyžovat v blízkých lyžařských areálech, odpočinout v  termálních pramenech a nechat se hýčkat pod rukama profesionálů  v Termálních lázních Velké Losiny. Pro letošní zimní sezonu jsme připravili Lyžařské pobyty se ski pasem a balíčkem wellness procedur v ceně pobytu.
Milovníky lyžování a rodiny s dětmi jistě nadchne prostředí Wellness hotelu Diana Velké Losiny, který naleznete na okraji kouzelného lesa s jedinečným výhledem na hřebeny Hrubého Jeseníku, nedaleko Termálních lázní Velké Losiny. Vyhlášená kuchyně, široká nabídka wellness centra, ochotný a milý personál, to vše nabízí Wellness hotel Diana.  Objednejte si Lyžařské pobyty s volným vstupem do termálního bazénu a ski pasem v ceně.
Nádherná zimní dovolená v Beskydech
Zimní dovolená ve Wellness hotelu Energetic Rožnov pod Radhoštěm dodá Vašemu tělu potřebnou dávku energie. Nabrat nové síly a udělat něco pro své zdraví můžete ve wellness centru s bazénem a whirlpoolem, finské sauně nebo parní lázni. Vynikající kuchyni Vám nabídne stylová koliba Kordulka s nabídkou tradičních valašských specialit. A v nedalekých lyžařských areálech si můžete užít lyžování a nádhernou zimní přírodu Beskyd. Úžasnou dovolenou pro lyžaře, milovníky krásné přírody nebo rodiny s dětmi ve Wellness hotelu Energetic nabízí Lyžařské pobyty.
Načerpejte energii v lázních Luhačovice
Lázeňský hotel Miramare Luhačovice se díky vysoce kvalifikovanému zdravotnickému personálu a široké nabídce služeb řadí mezi nejkvalitnější a nejrespektovanější lázeňská zařízení v České republice. V hotelech Miramare si můžete vybírat z více než 80 lázeňských, wellness a nadstandardních procedur. Takto široká nabídka je velmi ojedinělá. Pro lázeňské nováčky je zde připraven pobyt “Lázně na ochutnávku”.  Energii na nadcházející zimu můžete načerpat třeba při “Preventivním programu”.
Sirnaté lázně a pobyt „šitý na míru“
V srdci Moravského Slovácka se nachází Sirnaté Lázně Ostrožská Nová Ves, ležící v rovinaté krajině obklopené z jedné strany hřebenem Bílých Karpat a z druhé Chřibami s typickou dominantou hradu Buchlov. Lázeňští hosté jistě uvítají program, který je jim „ušitý přímo na míru“ a i ti, kteří dosud nad návštěvou lázní váhali, si zde jistě také přijdou na své.
Kouzelná zima v Mariánských Lázních
Lázeňský hotel ROYAL, který naleznete v Mariánských Lázních, na okraji překrásného lesoparku, ale přesto v blízkosti centra města, nabízí hostům jeden z nejkrásnějších panoramatických výhledů. Speciální zimní pobyt “Zimní vital kúra“ Vám pomůže načerpat potřebnou energii, dodá novou vitalitu a nabídne spoustu gastronomických zážitků. Lyžaři ocení 300 m vzdálenou sjezdovku.
Komerční sdělení

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama