REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 29.9. a svátek má Michal

Zámek Libochovice dětem

Datum konání : 22.5.2010
Místo konání : Zámek Libochovice

Jako každoročně se i letos otevře zámecký park a zahrada všem dětem z Libochovic a širokého okolí. Velmi hojně navštěvovaný projekt pořádá Státní zámek společně s Pohádkovým středohořím, občanským sdružením ROCK CO ROK a Městem Libochovice. V sobotu 22.května bude pro děti připraveno sportovně kulturní odpoledne plné her, soutěží, pohádek, zpěvu, tancování apod.
Program „Dětského dne“ začne ve 14.00 v anglické části parku, kde na soutěžící bude čekat 14 sportovních disciplín v pohádkovém duchu. Děti, které do Libochovic přijíždí až z Mostu, Duchova, Prahy, Liberce a dalších míst, budou skákat v pytli, lézt po laně, běhat v gumovkách, zatloukat hřebíky a plnit spoustu dalších úkolů. Za to dostanou spousty sladkostí a razítka do soutěžní karty. Po absolvování všech disciplín se z kartiček vylosují výherci nádherných cen od sponzorů.
Od 16.00 se pod schodištěm ze Salla tereny odehraje druhá, kulturní část odpoledne. Na pódiu své umění ukáže skupina historického šermu Lepus a zazpívají a zatancují skupiny Khamore a Hip hop gipsy dance z Dlažkovic. Pohádku zahraje i domácí dětský divadelní soubor Malis a celý program zakončí lidové divadlo Tereza. V rámci celého odpoledne mohou děti též tvořit v dílně skřítka Zvoníčka.
www.rockcorok.cz

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA