REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.12. a svátek má Barbora

Zámek Dobříš – Pojďte s námi do pohádky

Srdečně Vás zveme na první ročník akce „Zámek dětem“ – pohádkový den pro děti na dobříšském zámku, která se koná  9.6.2012 od 10 do 18hod.
Tento den se dobříšský zámek promění v jednu velkou pohádkovou zemi.
Na děti zde bude čekat bohatý program, moderovaný samotným zámeckým šaškem Vaškem a princeznou Karolínkou. Během dne pobaví děti i jejich rodiče například Vanda a Standa, všem zazpívá Markéta Konvičková, pohádku o Kašpárkovi a princezně zahraje divadélko v Kufru, zazpívat přijde také Zdeňka Žádníková s dcerami a chybět nebude ani samotný král s královnou či opravdový ples princezen.
Po celý den budou probíhat prohlídky zámku určené nejen dětem. Samozřejmě nemohou chybět ani další pohádkové postavy, a proto na děti čeká hned několik stanovišť s pohádkovými postavami. Zde si děti pohrají, splní úkoly a seznámí se například s vodníkem, pohádkovou babičkou, čarodějkami, vílami, pradlenkou či švadlenkou. Vyzkouší si, jak se žije na statku, pomohou
uvařit zámeckému kuchaři jídlo pro princeznu, zjistí co dělá špalíčková Eliška nebo se stanou opravdovým rytířem. Bude zde i mnoho stánků s občerstvením a suvenýry, které neodmyslitelně k pohádkám patří.
Přijďte tedy i Vy s rodinou prožít nezapomenutelný den určený právě pro Vás a Vaše děti, pobavit se, zasmát se, připomenout si svět pohádky a zapomenout na všední starosti.
Ke vstupence navíc můžete využít volný vstup do jedné z nejkrásnějších francouzských zahrad v České republice, umístěné právě na dobříšském zámku. Cena rodinného vstupného činí 290,-Kč (2x dospělý + 2x dítě) a jednotlivé pak 90,-Kč (1 osoba). Jako hlavní průvodci celodenního programu se na Vás těší šašek Vašek a princezna Karolínka.
 
ZÁMEK DOBŘÍŠ
263 01 Dobříš
www.zamekdobris.cz    
za pohádkou také do kina Cinema City
 

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA