REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 24.9. a svátek má Jaromír

Začal XI. ročník letního příměstského tábora Deset dnů s kamarády ze zoo Plzeň

Kam s dětmi
Tukan Rudozobý

Léto se šamanem Syringou
V pondělí 1. července začal tradiční příměstský tábor Zoologické a botanické zahrady města Plzně a Sdružení IRIS Deset dnů s kamarády ze zoo. Jedenáctého ročníku ve dvou bězích se zúčastní celkem 140 dětí. Místem konání tábora je i letos 1. ZŠ v Plzni-Bolevci.
Jako každý rok bude tábor úzce spjat s přírodou, jejím poznáváním a ochranou. Téma letošní celotáborové hry je Putování za šamanem Syringou aneb hledání tajemství přírody. Děti zavede nejen do expozic Zoologické a botanické zahrady města Plzně, ale také do Dinoparku a do okolí  Boleveckých rybníků za  poznáním zdejší přírody. V rámci Prázdninové štafety, společné aktivity Plzeňského kraje, Zoologické a botanické zahrady m. Plzně a Plzně 2015,  navštíví táborníci i některou kulturněhistorickou památku města Plzně dle vlastního výběru.
Každý běh ukončí program připravený pro rodiče.
Novinkou letošního ročníku je vycházka do lesa s lesními pedagogy Lesů ČR. Zajímavým a zábavným způsobem děti představí lesními stromy, seznámí je s životem tohoto rostlinného i živočišného společenství a poučí, jak se v něm chovat, aby mu neublížily a odcházely z něho plny zážitků.
Bližší informace poskytne hlavní vedoucí tábora Bc. Renata Vídršperková – 725 565 799.
Kam do kina? Cinestar Ostrava
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA