REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 11.12. a svátek má Dana

Zábava pro děti na Olešné!

REKREAČNÍ OBLAST OLEŠNÁ

Vyměňte své každodenní tempo za dlouhé hodiny relaxu a pohody a přijeďte si k nám odpočinout. Propojte odpočinek se sportovní aktivitou a zahleďte se na linie nedalekých beskydských vrcholků. Kdy naposledy jste strávili dovolenou přesně podle vašich představ? U nás si na své přijde každý, od příznivců vodních radovánek, in-linů, cyklistiky, plážových sportů či wellness.

Zažijete tu pravou romantiku a vyspěte se pod nebem plných hvězd v autokempu. Nic není nemožné. Vše záleží jen na vás a na vaší fantazii.

REKLAMA

Autokemp Olešná se nachází cca 20 kilometrů od Ostravy v rekreační zóně přehrady Olešná. Disponuje cca 35 místy pro karavany, 6 stany s podsadou a další plochou zastíněnou stromy pro stany. Jednou z TOP výhod je umístění autokempu hned vedle Letního a Krytého aquaparku Olešnáa také široká škála atrakcí pro celou rodinu:

  • 4,5 km dlouhá cyklostezka kolem celé přehrady Olešná
  • Dětské hřiště a workout
  • Půjčovna in-line bruslí, koloběžek, padleboardů, šlapadek, loděk a dalšího…
  • Beach volejbal, nohejbal
  • Adventure golf
  • Centrální ohniště, výpůjčka grilu
  • Restaurace, kavárna, občerstvovací stánky

Navíc jsme v letošním roce zábavní zónu doplnili o jednu velkou trampolínu, tři hopsakoule, vodní polštář, vodní mlhu a stolní tenis. Tento projekt byl spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje a díky této podpoře jsme mohli zábavní zónu rozšířit o nové herní a relaxační prvky.

REKLAMA

Takže až budete opět na jaře uvažovat kam s rodinou a přáteli vyrazit na výlet, víkend nebo dovolenou, vzpomeňte si na nás – www.autokempolesna.cz.

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA