REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 29.5. a svátek má Maxim

Za pohádkovými bytostmi na zámek Mníšek pod Brdy

Mníšek pod Brdy

Na Mníšku pod Brdy se zabydlelo několik pohádkových loutek.
Princezna s princem, kteří se tu seznámili na tanečním bále. Tatíček král s doprovodem. Anděl i čert se zámeckou věží v ruce. Víly divoženky i víla z jezírka. Malý vodník z velkého rybníka. Nebo čarodějnice na tryskovém koštěti. Ti všichni se na vás těší, až je přijdete navštívit do hostinských pokojíků.
Před hostinskými pokojíčky nahlédnete ještě i do koupelen nebo dětského pokoje a uvidíte staré rádio, myslivecký klobouk, zouvák na boty, sklápěcí hůlku, domeček pro panenky, dětskou žehličku na hraní, fén paní hraběnky Terezky, botičky pro dětičky a spousty dalších pěkných a zajímavých předmětů.
To vše na prohlídkách určených pro rodiny s dětmi, které se konají na zámku Mníšku pod Brdy v sobotu 10. 3. 2012 od 11,30 do 15,30 hodin. Rezervace na tel: 318 590 261
Zajděte se podívat i na malou módní přehlídku! Na 77 panenkách Barbie si můžete prohlédnout vývoj odívání od starověku až po současnost. Co se nosilo na dvoře Karla IV., císařovny Marie Terezie, krále Ludvíka XIV. nebo Sissi? Špičaté pánské boty, rohatý dámský klobouk, svatební šaty, plavecký úbor, to vše a mnoho dalších zajímavostí vás čeká na výstavce o módě.


Zámek Mníšek pod Brdy
nám. F. X. Svobody 1, Mníšek pod Brdy, 25210
tel: +420 318 590 261
email: [email protected]
www.zamek-mnisek.cz
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA