Za jedničky dárek pro školáky v Nákupním centru Eden

Odměna za vysvědčení
Kolo plné výher bude v pátek 28. června od 9 do 17 hodin připraveno pro školáky v Nákupním centru Eden. Každý, kdo předloží své vysvědčení, na kterém bude alespoň jedna jednička, bude mít možnost si jednou zatočit kolem štěstí a vyhrát pěkné dárky.
„Pro každého školáka, který má na vysvědčení alespoň jednu jedničku jsme v Nákupním centru Eden připravili kolo štěstí. Zde si děti mohou vytočit dárek, který během prázdnin jistě využijí. Ten, kdo pak přinese vysvědčení se samými jedničkami, kromě toho, že si zatočí kolem výher, automaticky také dostane vstupenku do Aquacentra Lagoon,“ říká Renata Nejtková, marketingová manažerka obchodních center Tesco.
V kole výher čekají na děti dárky, jako jsou piknikové sady, karty, ale také hry, které během letních dnů přijdou vhod jako například frisbee či plážový tenisový set. Kromě kola výher budou před Nákupním centrem Eden připraveny také zábavné nafukovací atrakce, a to adrenalinový wipeout a skákací hrad.
Během dne mohou návštěvníci navštívit unikátní 5D kino. To pracuje s tzv. efektem přítomnosti. Filmy jsou promítány ve 3D formátu, ale díky speciálním technologiím je zážitek podpořen dvěma dalšími rozměry – čichem/hmatem a pohybem. Den si mohou děti dále zpestřit velkoplošnou čtyřproudovou autodráhou, jízdou na pojízdných konících či minigolfem.
Co:     Odměna za vysvědčení – kolo štěstí, bohatý program a atrakce před NC Eden
Kde:     Nákupní centrum Eden
Kdy:     28. 6. 2013, od 9 do 17:00 hodin

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama