REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 11.12. a svátek má Dana

Za divadlem na zámek do Korozluk

Za divadlem na zámek do Korozluk
26. května se opět otevře brána korozluckého zámku a přivítá návštěvníky dalšího ročníku loutkového open air festivalu Živá zahrada 2013.
I letos se mohou malí i velcí návštěvníci těšit na loutková divadla, která zahrají v prostorách zámeckého parku. Přijedou soubory, které do Korozluk jezdí pravidelně jako třeba  Buchty a loutky nebo Divadlo Elf, ale i jeden nováček, divadlo Na cestě z Liberce. A nesmíme také zapomenout na takřka domácí Divadlo Rozmanitostí, které rozhodně nesmí chybět.
Protože celá akce je součástí zámeckého dětského dne nebudou chybět, tak jako každý rok, historické pouťové atrakce, které se těší velkému zájme nejen dětí, ale i dospělých. A protože spolupořadatelem je i ZUŠ Moskevská z Mostu nepřijdou děti ani, o tak oblíbené, výtvarné dílny.
Doufáme, že počasí nám bude přát, a že přijde minimálně stejný počet návštěvníků jako loni. Bylo jich přes 700.  Program na zámku začíná v 10.00 a končí v 17.00, kdy se brána zavře. Hlavními organizátory celého dne jsou občanské sdružení Divadlo na Labem, Správa zámku Korozluky a ZUŠ Moskevská v Mostě. Tato akce probíhá pod záštitou mostecké senátorky MUDr.Aleny Dernerové a finančně ji podpořilo především Statutární město Most a Hospodářská a sociální rada Mostecka,o.s..Těšíme se na vaši návštěvu.

REKLAMA

Hlavní program:

Živá zahrada 2013 – zámek Korozluky
neděle 26.5. , 10 – 17h
10.00 – Divadlo Elf
Plaváček
11.45 – Na cestě
Jak šel Honza do světa
13.30 – Buchty a loutky
Perníková chaloupka
15.45 – Divadlo Rozmanitostí
Otesánek

Doprovodný program:

Výtvarné a divadelní dílny, výstava děl dětí ze ZUŠ Moskevská a ZUŠ F.L.Gassmanna  v Mostě, ukázky lidových řemesel, stánkový prodej, historické pouťové atrakce, soutěže a hry pro děti.

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA