REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 2.12. a svátek má Blanka

Za divadlem na zámek do Korozluk. Živá zahrada 2015

Korozluky – loutkový festiválek Živá zahrada 2015

24. května se opět otevře brána korozluckého zámku a přivítá návštěvníky dalšího ročníku loutkového open air festivalu Živá zahrada 2015. I letos se mohou malí i velcí návštěvníci těšit na loutková divadla, která zahrají v prostorách zámeckého parku. Přijedou soubory, které do Korozluk jezdí pravidelně jako třeba divadlo Divadlo Elf, ale i zcela nové. Poprvé se tu objeví Divadlo Na pětníku nebo úžasný Vojta Vrtek a jeho Kabinet létajících úžasností.

Protože celá akce je součástí zámeckého dětského dne nebudou chybět, tak jako každý rok, historické pouťové atrakce, které se těší velkému zájme nejen dětí, ale i dospělých. A protože spolupořadatelem je i ZUŠ Moskevská z Mostu nepřijdou děti ani, o tak oblíbené, výtvarné dílny.

REKLAMA

Doufáme, že počasí nám bude přát, a že přijde minimálně stejný počet návštěvníků jako loni. Bylo jich přes 800. Program na zámku začíná v 10.00 a končí v 17.00, kdy se brána zavře. Hlavními organizátory celého dne jsou občanské sdružení Divadlo na Labem, Správa zámku Korozluky a ZUŠ Moskevská v Mostě. Tato akce probíhá pod záštitou mostecké senátorky MUDr. Aleny Dernerové a finančně ji podpořilo především Statutární město Most a firmu United Energy a.s. Těšíme se na vaši návštěvu.
Program divadel na Živou zahradu 2015
Zámek Korozluky, 24.5.2015
10.15
Kejklířské divadlo z Doudleb
„Velká cirkusová pohádka“
12.15
Divadlo Na pětníku
„Červená Karkulka“
14.00
Kejklíř Vojta Vrtek
„Kabinet létajících úžasností“
15.40
Divadlo Elf
„Peklo s Ježibabou“
Doprovodný program: Výtvarné a divadelní dílny, výstava děl dětí ze ZUŠ Moskevská  v Mostě, ukázky lidových řemesel, stánkový prodej, historické pouťové atrakce, soutěže a hry pro děti.

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA