Sponzorované video: Nebaví Vás lovit na zahraniční dovolené Wi-Fi signál? Snadné řešení nabízí společnost T-Mobile, dobrodruhové mohou zkusit novou službu Wi-Fi Dogs!

Wi-Fi Dogs
Také při každé cestě na dovolenou do zahraničí zkoumáte kde v blízkosti vašeho pobytu je volná Wi-Fi síť? Rádi byste si přečetli emaily, noviny a zajímavosti z domova, koukli na počasí, zapařili nějakou on-line hru, a poslali selfie z pláže či co zrovna máte na talíři na svoji oblíbenou sociální síť? Prostě se trochu se pochlubili, jak si užíváte dovolenou?
To potom možná procházíte všechny bary ve městě, lezete na palmy, balancujete na židli někde u infocentra a hledáte dostatečně silné Wi-Fi připojení. Muži i ženy se na chvíli mění v lovce signálu, dalo by se říci, že „wifinu“ všichni hledáme jak čmuchající psi… A možná právě toto inspirovalo španěla Josého k založení nového byznysu. Psy různých ras a velikostí cvičí společně se svým kamarádem Santiagem jako spolehlivé vyhledávače signálu WiFi. Na dovolené si takto vycvičeného psa pouze pronajmete a o zábavu a dobrodružství máte zaručeně postaráno! A jak vypadá takový pes na vyhledávání Wi-Fi sítě? Podívejte se sami!

Velmi vtipné letní video nám má lehce připomenout, že kromě tohoto způsobu existují i lepší a efektivnější řešení. Nabídky mobilních operátorů jsou k uživatelům velmi vstřícné a čas strávený nesmyslným hledáním Wi-Fi sítě je určitě lepší věnovat zaslouženému odpočinku a relaxu, na který se těšíme celý rok.
WIFI_T-MOBILE_02
Společnost T-Mobile konečně přichází s revolučním řešením pro všechny dovolenkáře! Nový tarif Travel & Surf Vám nabízí internetové zahraniční připojení po celém světě za fixní ceny! Přesvědčit se můžete také na Facebooku nebo Josého Twitteru.

Článek sponzorovaný společností T-Mobile

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama