REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 29.5. a svátek má Maxim

Westernové městečko Boskovice Wild West

Při naší dovolené v Moravském krasu jsme navštívili s dětmi i westernové městečko Wild West v Boskovicích. Prostředí evokuje doby divokého západu a napomáhá tomu i zasazení do borovicového lesa s pisčitým podkladem. Kromě řady atrakcí pro děti – jízda na poníkovi, střelba z luku, hod oštěpem či jízda na býkovi, se tu konají i představení pro dospělé.
Oficiální stránky o městečku píší toto:

Westernové městečko Wild West Boskovice je zábavný přírodní park vybudovaný v areálu bývalého pískolomu, který věrně připomíná přírodní scenérie z dobrodružných filmů. Divoký západ ve skutečném provedení předvádí všem návštěvníkům obyvatelé této jedinečné turistické atrakce.
Main Street: Saloony, upomínkové předměty, scénky z Divokého západu, hry pro děti, country bály, jízdy na koních, atrakce, ubytování, živá hudba, umělý déšť (pro letní horké dny).
Amfiteater: Každý rok Vám náš amfiteátr nabízí nový program! Nové představení z dob Divokého západu protkané speciálními efekty, kaskadérskými kousky a především humorem, který je vlastní nejen dětem, ale i dospělým návštěvníkům.
Buffalo Bill’s Show aréna: Show, kterou jsme pro Vás připravili, nemá v české republice obdobu. V hodinovém programu Vás čeká divoká jízda jezdců, dobytka a koní. Toto představení hrajeme také jako noční představení.
Malá scéna: V tomto zákoutí Wild Westu můžete zhlédnout indiánskou povídku o Rudé Karkulce.
Fort Street: Stylový saloon Four Roses – speciální drinky (Supercloumák ap.), apotheka (Dr. Quinové), žebráci, ubytování.
Střechy nad hlavou: Poskytujeme ve srubech, western hotelech, pod širákem ap.

Poloha

Fotografie

REKLAMA

Více fotogragií můžete naléze ve speciální fotogalerii

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA