Výstava pro kočku-jarní umísťovací výstava opuštěných koček

Datum konání: neděle 8. května 2011, od 10 do 17 hodin.
Místo konání: v prostorách Chvalské tvrze (Praha 9, Horní Počernice)
Vyberte  si mňoukajícího spolubydlícího, nebo jenom přispějte  opuštěným číčám pohlazením či něčím dobrým na zub.
Cílem výstavy je najít nový domov pro co největší počet koček a shromáždit krmení pro ta zvířata (hlavně nechtěná koťata), která se s každým jarem do péče útulků a ochranářských organizací dostanou. Proto je také vstupenkou na výstavu konzerva krmení pro kočky. Vstupenku – konzervu je možné zakoupit na místě.
Na výstavě si budete moci koupit za výhodné ceny chovatelské potřeby (krmivo, stelivo, kočičí toalety, hračky, škrabadla, pamlsky, vitamíny aj.) pro své domácí mazlíčky. Prodej zajišťuje eShop KočičíObchůdek.cz. Pokud si objednáte zboží z jeho internetové nabídky a nákup zaplatíte do pondělí 2. května, můžete ušetřit za poštovné a nechat si vybrané chov. potřeby dovézt na výstavu. Stejným způsobem můžete nakoupit krmivo či chovatelské potřeby i pro útulky, které se výstavy účastní. Váš dar jim bude předán na místě.
Prodávány budou i různé kočičí drobnosti v útulkovém charitativním obchůdku.
VÝSTAVA PRO KOČKU se koná v prostorách Chvalské tvrze (Praha 9 – Horní Počernice), která se nachází jednu zastávku autobusem od konečné metra B Černý most. Použít můžete autobus číslo 220, 221, 223, 261, 273, 296, 303, 304, 353, 398 (zastávka Chvaly).
Opuštěné kočičky naleznete i online :  zde!

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama