VÝSTAVA PRO KOČKU – jarní umisťovací výstava opuštěných koček

Výstava pro kočku


V neděli 22. dubna 2012 se koná v prostorách Chvalské tvrze (Praha 9, Horní Počernice) v pořadí již 14. VÝSTAVA PRO KOČKU – jarní umisťovací výstava opuštěných koček.
Cílem akce je najít domov kočkám z útulků a získat krmení pro ty, které si noví majitelé neodnesou. Vstupenkou na výstavu je konzerva krmení pro kočky, kterou je možné koupit i na místě.
Co na vás na výstavě čeká?
V Chvalské tvrzi bude k vidění zhruba stovka koček a koťat, která se těší na nový domov. Většinou se jedná o bytové mazlíčky, mezi vystavenými zvířaty se ale najdou i kočky vhodné k domku se zahradou. Seznámit se budete moci s kočičími dorostenci, kteří potěší vaše dítě, i rozšafnými staršími kočkami, které snadno zapadnou do poklidného života většiny rodin.
Všechny vystavované kočky jsou vakcinované a v dobrém zdravotním stavu, který ještě na místě prověří veterinář. U zvířat starších 8 měsíců je samozřejmostí kastrace. Kočky, jež na výstavě uvidíte, momentálně žijí v některém z 10 soukromých útulků, převážně v Praze okolí. Právě pro tato zařízení jsou určeny konzervy, které se získají ze vstupného. Umožní nakrmit další kočky a koťata, dokud se i pro ně nenajdou vhodné domovy.
Pro děti je přichystán tradiční výtvarný program. Navíc děti, které přinesou na výstavu vlastnoručně namalovaný obrázek kočky (čtvrtka velikosti A4), mají vstup zdarma!
Proč umisťovací výstava?
Důvody, proč umisťovací výstavy pořádáme, se dají shrnout do tří bodů:
·      zájemci o adopci zvířete oceňují, že si mohou svého budoucího domácího mazlíka vybrat z více než stovky koček různého vzhledu i povahy
·      výstava je příležitostí najít dobrý domov pro zvířata z lokalit, kde je o kočky minimální zájem
·      krmení, které se vybere na „vstupenkách“ a od sponzorů, zásadním způsobem pomáhá soukromým útulkům uživit jejich svěřence
Výstavy pro kočku pořádáme již devátým rokem. Akce jsou úspěšné jak z hlediska návštěvnosti, tak počtem umístěných zvířat.
Akce se koná v prostorách Chvalské tvrze (Praha 9 – Horní Počernice), 22. dubna 2012 od 10 do 17 hodin. Tvrz se nachází jednu zastávku autobusem od konečné metra B Černý most. Použít můžete autobus číslo 223, 261, 273, 296, 304 a 353 (zastávka Chvaly).
Další informace?
Další informace o chystané výstavě vám rádi poskytneme na emailu vystava@kocky-online.cznebo na telefonu 603 705 072. Podrobnosti o výstavě najdete i na www.kocky-online.cz/akce, kde si také můžete vybrat si kočičího společníka „on-line“ z databáze veterinárně ošetřených zvířat z celé republiky.

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama