REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.10. a svátek má František

Botanická zahrada Praha – Výstava motýlů – 9.4.2013 – 12.5.2013

Kam v Praze s dětmi
Výstav motýlů – Botanická zahrada Praha

I letos se pravidelní návštěvníci dočkají výstavy tropických  motýlů ve skleníku Fata Morgana; duben 9 – 18 h, květen 9-19 h (pondělí je zavírací den).
Skutečně velkou atrakcí je líhnutí motýlů z kukel, které k nám v pravidelných zásilkách přicházejí po celou dobu trvání akce z motýlí farmy v anglickém Stratfordu nad Avonou.
Stejně jako loni i letos budou velmi atraktivní  ptakokřídelci, kteří patří mezi největší denní motýli světa. Máte jedinečnou příležitost vidět motýly krásných barev a tvarů, za kterými byste museli jinak cestovat do Afriky, na Kanárské ostrovy, do Thajska, Filipín,  Malajsie, do Střední a nebo do Jižní Ameriky.
O víkendu 13. a 14. dubna a 20. a 21. dubna  bude součástí výstavy drobná prezentace chráněné dílny společnosti WS Handicap před skleníkem Fata Morgana, kde bude prodávat své výrobky. Další víkendy se představí se svými výrobky občanské sdružení DUHA. Zakoupením jejich výrobků podpoříte dobrou věc. Za získané prostředky mohou obě organizace nakoupit nový materiál na další činnost.
Čajovna U Cesty bude nabízet chutné čaje ze svého širokého sortimentu.
Ve skleníku se líhne množství motýlů, pokud budete mít štěstí můžete vidět i tohoto krasavce, martináče Attacus atlas, motýla s největší plochou křídel.
Kam na výstavu s dětmi
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA