Výstava fotografií časopisu National Geographic

Afgánská holčička, 1984 - foto Steve McCurry

Afgánská holčička, 1984 – foto Steve McCurry


Výstava k 125. jubileu prestižního časopisu National Geographic opanuje během prázdnin prostory nákupního centra PALLADIUM.
Fotografický průřez historií za století a čtvrt můžou navštívit zájemci v 1. patře nákupního centra od 1. 7. do 31. 8. 2013.
VSTUP JE ZDARMA!
Na vystavených fotografiích ožívají historické mezníky National Geographic Society, i současné aktivity v oblasti dokumentování a ochrany přírody. National Geographic je více než století etalonem špičkové fotografie. Na výstavě v PALLADIU tak budou zastoupeni věhlasní autoři jako Jodi Cobb, Chris Johns, Bruce Dale a další.
Prostřednictvím fotografií zavede National Geographic diváky mezi papuánské bojovníky i do nehostinné Kalahari mezi Křováky, pod hladinu oceánu i do odlehlé kanadské divočiny, umožní jim pohled do očí šestileté Miss i velkého bílého žraloka.
Podívejte se na svět očima National Geographic.
O časopisu:
National Geographic je exkluzivní měsíčník, který přináší strhující pohled do přírodních, technických, kulturních a etnických tajů tohoto světa. Jeho reportáže jsou doprovázeny fotografiemi výjimečné kvality. Časopis vydává společnost Sanoma Media Praha.
Výstavu najdete na adrese:
nákupní centrum PALLADIUM
náměstí Republiky 1, Praha 1
otevřeno denně od 9 do 21 hod (Ne – St) a od 9 do 22 hod (Čt – So) – červenec – srpen www.palladiumpraha.cz
O důvod víc navštívit PALLADIUM!

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama