REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.10. a svátek má František

Vysočina fest 2013 patří také dětem

Kam s dětmi ?!? Na Vysočina fest!
11. – 13. července 2013, bude Jihlavu a s ní i celou Vysočinu ovládat multižánrový kulturní festival Vysočina fest 2013.
V srdci kraje, v malebném údolí a v těsné blízkosti zoologické zahrady, se chystá jedinečná kulturní akce – třídenní multižánrový festival Vysočina fest.
Návštěvníkům nabídne pestrou směsici zábavy napříč všemi uměleckými žánry. V jihlavském amfiteátru Letního kina vystoupí největší hvězdy domácí hudební scény, včetně zlatého slavíka Tomáše Kluse, Anny K., Davida Kollera, kapel Kryštof, Monkey Business, Wohnout, Pražský výběr a další.
Na účinkující i posluchače čeká na obřím pódiu o rozměrech 22 x 12 metrů nejlepší možné audio, video a light aparatura.
Příležitost vystoupit na velkém pódiu před širokým publikem dostane i pět nejlepších autorských kapel z Vysočiny, které se díky hlasování pomocí sms dostanou do velkého finále. Kromě možnosti představit se návštěvníkům festivalu, získá vítěz také možnost nahrát své skladby ve špičkovém renomovaném nahrávacím studiu.
Vysočina fest, to je festival, který kulturně a společensky spojí celou Vysočinu, její města i obyvatele. A nejen je. Vysočina fest zasáhne celou zem. I díky tomu, že součástí vstupenky bude jednosměrná zpáteční jízdenka ZDARMA z místa konání festivalu kamkoliv do České republiky.
Cílem festivalu je nabídnout zajímavý kulturní i turistický program, který budou moci využít lidé všech věkových kategorií, včetně rodin s dětmi. Krom skvělé muziky nabídne festival i ochutnávky dalších umění. Např. divadelní představení, výstavy, workshopy, nebo i promítání filmů, adrenalinem spojené ukázky zásahů bezpečnostních složek. Chybět nebude místo pro setkávání představitelů měst, pracovníků kultury, umělců a hostů, relaxační zóna ani dětský program a závěrečný ohňostroj.
K festivalu se připojila celá řada organizací, v jejichž prostorách budou probíhat 1. festivalový den odborné dílny. Vstup do všech dílen je volný.
Vstupenky na VYSOČINA FEST jsou k dostání v síti TICKETSTREAM.
SOBOTA PATŘÍ DĚTEM
PROGRAM PRO DĚTI BUDE PROBÍHAT OD 14:00 DO 18:00 HODIN.
Můžete se těšit na:
•    SKÁKACÍ HRAD PASTELKA
•    SOUTĚŽE S PASTELKOU O VĚCNÉ CENY
•    MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ
•    ODPOLEDNE SE ŠIKLOVÝM MLÝNEM
Živá lama Sancho – focení a ukázky drezury
Živý poník Lucy – možnost svezení pro vybrané, odborné povídání o koních
Indián – přednášky o původních obyvatelích Ameriky – Indiánech, ukázka výuky rýžování zlata
Tanečnice – ukázka a výuka country tanců
Kovboj – ukázky práce s honáckým bičem a lasem

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA