REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.12. a svátek má Barbora

Výhra v loterii vám dopřeje dovolenou snů

1. 8. 2020

Zaškrtněte si vaše vyvolená čísla a možná právě vy vyhrajete vaší dovolenou snů.

Loterie, online losy, dovolená, výhra

Nic není horší, než když chcete dopřát milované polovičce jedinečný zážitek na vaší dovolené snů, ale zastaví vás finanční rozpočet. V tomto článku vám prozradíme několik typů, jak vám právě loterie může dopřát vaší dovolenou.

S nástupem moderní éry, otevřených hranic a vyšších platů si stále více pracujících lidí může dovolit zrelaxovat za hranicemi své země. V nějakých teplých slunečních a přímořských destinacích v létě a zimu lze strávit lyžováním na horách.

REKLAMA

Pokud plánujete dovolenou v blízkosti vašeho domovského regionu, tak plánovaný odpočinek vůbec nemusí markantně zasáhnout váš finanční rozpočet. Tam můžete jet vaším autem, případně se zájezdem, nebo vlakem. Při dovolených na delší cestu je třeba využít leteckou nebo lodní dopravu. Jen to dokáže dovolenou značně prodražit.

Máte proto dvě možnosti, pokud plánujete na takovou dovolenou jet. Buď si na ni budete déle šetřit, místo jednoho roku, možná dva nebo tři. Nebo můžete zkusit štěstí s množstvím lidí, kteří stírají losy a zkoušejí loterii. Další možností je vzít si půjčku, ale tato cesta není právě ta nejrozumnější.

REKLAMA

Online stírací losy a loterie

Možná vám to přijde jako návod na gambling. Ve skutečnosti tomu ale tak není. Nikdo po vás nechce, abyste sázeli desítky až stovky eur do hry a počítali se ziskem. U stíracích losů, popřípadě loterie to tak nefunguje.

V současné době si můžete zakoupit losy nebo tikety do loterie již v hodnotě jednoho eura, přičemž hrajete o tisíce nebo desítky tisíců eur. Stačí pouze jeden los, který setřete, případně tiket, kde natypujete vaše vyvolená čísla. Takto každý měsíc, přičemž to nezpůsobí téměř žádný výpadek ve finančním rozpočtu, nebo nezhorší úspory na vaši vysněnou dovolenou. Zároveň, pokud se vám podaří vyhrát, na vytouženou dovolenou můžete vycestovat okamžitě. Působí to velmi jednoduše a ono i je. Stačí jen vytrvalost.

Tento zažitý trend známe už z minulosti. Rodiče nebo prarodiče kupovali a hrávali loterii, aby si ke svým výplatám něco málo přilepšili. Jednou za týden, popřípadě za měsíc se koupil tiket a večer se sledovalo losování. K nějakým výhrám jste se uměli dopracovat, i když jste správně typli jen několik čísel. Velmi známá strategie výhry jsou i skupinové sázky v loterii.

Na velké popularitě začíná nabírat online stírací losy a loterie. Nejen kvůli aktuální situaci, kterou trápí současný svět, ale i kvůli jednoduchosti a pohodlí. Už není nutné chodit stovky metrů k nejbližší trafice, případně na pobočky loterijních společností. Stačí několik kliků, provést jednoduchou registraci, přičemž máte stejné šance. A vše z pohodlí vašeho domova nebo smartphonu při elosování. Dokonce můžete výsledky sledovat Live a dozvědět se o výhře prakticky okamžitě. Navíc při registraci v online licencovaných kasinech na vás čeká množství bonusů.

Ať se rozhodnete jakkoliv, obecně se nedoporučuje brát si půjčky na věci, které životně nepotřebujete. Stírací losy a loterie vám nabízejí alespoň při troše štěstí možnost získat prostředky na vaši vysněnou dovolenou o něco rychleji. Za cenu nějaké sladkosti. Nejlepší, co můžete udělat je mít plán, co uděláte s výhrou. Přejeme hodně štěstí!

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA