REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 29.5. a svátek má Maxim

Vydejte se o víkendu na pouť

Nezapomenutelný zážitek můžete prožít se svými blízkými na této mimořádné akci do 30. října. Pro dětské i dospělé návštěvníky připravili organizátoři 50 atrakcí z Čech  i zahraničí.

Datum konání: 24.9.2011 – 30.10.2011, Výstaviště Praha, Praha 7 – Holešovice 170 05, Praha


Již po 29. se letos otevřely brány holešovického Výstaviště, aby opět přivítaly návštěvníky Podzimní Václavské pouti.Nechybí tradiční Ruské kolo, strašidelný zámek, adrenalinové atrakce či dětský řetízkový kolotoč.

K Podzimní Václavské pouti patří neodmyslitelně i další doprovodné aktivity. Každou sobotu a neděli je na Křižíkově fontáně v době od 13:00 – 17:00 hodin pro nejmenší návštěvníky připraveno zábavné kulturní vystoupení klaunů ze skupiny MEDŮZA. Děti se budou jistě radovat z veselých klaunů a dalších pohádkových bytostí či průvodu masek.
V celém areálu je také rozmístěn stánkový prodej s různým sortimentem zboží, občerstvením a orientálními cukrovinkami. V areálu Výstaviště můžete strávit příjemně celý den, neboť jsou zde otevřeny i další zábavná zařízení – Mořský svět, Křižíkova fontána, divadlo Goja Music Hall, v provozu jsou restaurace, které nabízí teplá jídla po celý den za přijatelné ceny. Srdečně všechny zveme, aby strávili pěkný a zábavný den v areálu pražského Výstaviště. Vstup do areálu je ZDARMA.
Provozní doba pouti:
úterý – pátek: od 14:00 – 21:00 hodin
sobota, neděle a svátky: od 10:00 – 22:00 hodin
školní prázdniny: od 10:00 – 22:00 hodin
Upozornění pro návštěvníky akce: při špatném počasí (celodenní déšť, sněžení a vichřice) jsou atrakce mimo provoz.

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA