REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.6. a svátek má Dalibor

Vše pod jednou střechou v CENTRU BABYLON Liberec

Prázdniny v Babylonu

Zábavní komplex v severních Čechách zve na letní dovolenou, kterou si užije každý napříč generacemi. Ocitnete v továrně na zábavu s AQUAPARKEM, LUNAPARKEM, 4D KINEM, LASER GAME, VIRTUÁLNÍ REALITOU a dalšími skvělými atrakcemi. Noci strávíte v komfortním WELLNESS HOTELU BABYLON, kde si krásně odpočinete a dopřát si můžete i variantu s wellness službami.
Vstupem do AQUAPARKU se ocitnete v pohádkové říši se 4 tobogany, skluzavkou, divokou řekou, jedinečnou 3D LASER SHOW a VODNÍM HRADEM. Sluneční paprsky si můžete užívat na Sluneční terase. Jen pár kroků od vodního světa zve k návštěvě LUNAPARK, který zabaví malé rošťáky i tatínky. K rodinnému souboji je přímo stvořený INDOOR ADVENTURE GOLF. Cestu po cizích planetách zažijete ve 4D KINĚ a VIRTUÁLNÍ REALITĚ. Malí i velcí se mohou vyřádit při laserové přestřelce LASER GAME.

Prázdniny patří hlavně dětem, a proto bude zábava číhat doslova na každém rohu. Animátoři to rozjedou v AQUAPARKU a LUNAPARKU vždy ve středu a v sobotu a ve vybraných dnech připraví tematický program také v Královské zahradě. Abyste si mohli zábavu užít skutečně naplno, prodloužili jsme otevírací dobu nejoblíbenějších středisek zábavy A protože víme, že odměnu si zaslouží také rodiče, připravili jsme speciální pobytový balíček PRÁZDNINY S DĚTMI, v rámci kterého si dospělí užijí masáž nebo pedikúru, zatímco děti budou řádit ve 4D KINĚ, na LASER GAME a mnoha dalších atrakcích.  Abyste si stihli na vlastní kůži vyzkoušet všechny služby CENTRA BABYLON, připravili jsme pro Vás řadu dalších pobytových balíčků. A dítě do 12 let u nás bydlí zdarma!

To vše pod jednou střechou!
Více informací na www.HotelBabylon.cz a www.CentrumBabylon.cz.
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA