Vítejte v Orlickém cyklo a inline království

Orlické cyklo a inline království
Orlické hory a Podorlicko se řadí mezi jednu z nejatraktivnějších cyklodestinací v rámci České republiky. Díky rozmanitým terénům a velmi husté síti cyklotras, která převyšuje i republikový průměr, si zde přijde na své opravdu každý. Po rovinatých cestách údolím řek mohou bezpečně jezdit i malé děti, zatímco náruživí cyklisté vybírají z horských a dálkových tras. Do výchozích míst vás pohodlně přepraví cyklobusy, a inspirací i zábavou rodinných cyklovýletů vám mohou být nové geolokační hry. Ne nadarmo se říká, že jste přijeli do Orlického cyklo a inline království.
Cestování na kolech je ideální příležitost, jak naplnit rodinnou dovolenou aktivním pohybem v přírodě a objevovat krásná a zajímavá místa. Namotivovat a zabavit děti však může být pořádným oříškem. Právě na ně a jejich rodiče tu čekají nové zábavné geolokační hry GEOFUN. Připraveno je celkem 5 nových cykloturistických tras a her o několika variantách, se kterými vás zábavnou formou seznámí originální průvodci, kteří vám kromě vlastní trasy udávají netradiční úkoly, vypráví nevšední příběhy a především vše komentují svým osobitým stylem. S princeznou Kačenkou se vydáte za krásnými výhledy na hřeben Orlických hor do Deštného, Rokytnice či Říček. Pepek Zilvar z Chodobince vás provede malebným podhůřím po rodném kraji Kupky, Poláčka nebo F.L.Věka přes rybník Broumar až do Opočna. Hrabě František Kinský, který hře propůjčil svůj hlas, vám představí nejen rodové sídlo, ale i další zámky kolem Orlice nebo vyhlášenou Vambereckou krajku. A s Orlickou cyklajn královnou vyšlapete do kopců třeba za koupáním na Pastvinskou přehradu nebo se projedete na kole či na inlinech kolem Tiché Orlice po jedné nejatraktivnějších údolních cyklostezek u nás.
sdcd
K tomu, abyste si mohli hru zahrát, potřebujete chytrý telefon nebo tablet. Pokud se však do hry zapojit nechcete, je možné si všechny vytipované trasy projet jen tak, neboť jsou doslova nabité atraktivními zastávkami a provedou vás po místech, které byste při návštěvě této královské cyklodestinace rozhodně neměli vynechat! Více na www.kralovstviorlicke.cz

V rámci projektu „Téma roku Orlických hor a Podorlicka“, reg. číslo projektu – CZ.1.13/3.2.00/37.0134
dcc
orlicko_rop_2015

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama