REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 8.6. a svátek má Medard

Vinobraní na Grébovce

[inspic=165,right,fullscreen,thumb]
neb Vinohradské slavnosti s tradičními trhy!
Grébovka se opět stane dějištěm Vinobraní
Městská část Praha 2 uspořádá na konci září již druhý ročník Vinobraní na Grebovce, letos s podtitulem Vinohradské slavnosti s tradičními trhy. Kromě dobrého vína a burčáku čeká návštěvníky bohatý kulturní a zabavný program pro všechny věkové kategorie, inspirovaný atmosférou doby Karla IV.
Pá 19. 9. 14.00-22.00 nám. Míru: Dobové trhy, prodej burčáku, vína, staročeského občerstvení, výrobků historických řemesel. Kejklířsko-chůdařské vystoupení divadla Mimotaurus, exhibice italských praporečníků, ohňová show a jiná překvapení.
So 20. 9. 14.00-22.00 Havlíčkovy sady (Grébovka): Programové, zábavné a soutěžní odpoledne pod patronací Karla IV. a jeho čtyř žen, dobové trhy, prodej burčáku, vína, staročeského občerstvení, výrobků historických řemesel. Kejklíři, chůdaři, fakíři, kouzelníci, akrobaté, mimové, pouliční divadlo, koňský turnaj, exhibice umělců a kaskadérů, vystoupení italských praporečníků, ohňová show, ohňostroj.
Výstava vín, orientální čajovna a kafírna, půjčovna piknikových košů.
Soutěže pro návštěvníky všech věkových kategorií: jízda na sudu, trenažér koňského turnaje, střelba z luku a kuše, oblékání do zbroje, vrhání sekerou a jiné atrakce. Na hlavním pódiu vystoupí mj. folkrocková skupina Hromosvod, Petr Muk a Hradní duo a hosté. Celým odpolednem provází Honza Musil. Program zajišťuje agentura A.R.G.O.
www.vinobraninagrebovce.cz

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA