Víkendový tip spojující umění a zábavu – Art Safari 21 v Sochařském studiu Bubec

DATUM KONÁNÍ: 18. – 19. června od 14 do 22 hodin
MÍSTO KONÁNÍ: V prostorách bývalé skladové haly v Praze – Řeporyjích proměněné na umělecké studio
Budou k vidění práce zkušených profesionálů i členů nastupující generace. Mezi vystavujícími umělci jsou Brian Goblik, Jean Cherouny (oba USA), Radek Čermák, Martin Janíček, Antonín Kratochvíl, Vladimír Moutelík, Miroslav Pacner, Miloš Šejn, Diana Winklerová a Karel Zavadil.
Součástí Art Safari 21 je atraktivní doprovodný program: výtvarná dílna pro děti připravená skupinou Kanál, módní přehlídka studia Olga a Pavla, seminář Umění v krajině, v podání anglického souboru Evropska Quartet zazní Smyčcový kvartet No. 1 Leoše Janáčka, Popovický spolek okrašlovací chystá cyklojízdu do studia Bubec.
„Tvořivé workshopy Art Safari pořádáme v inspirativním prostředí Sochařského studia Bubec prakticky od doby jeho vzniku v roce 2000.
Srdečně zveme nejen zkušené znalce umění, ale také rodiny s dětmi, které se mohou realizovat v oblíbených výtvarných dílnách skupiny Kanál a užít si příjemné sobotní či nedělní odpoledne. Cestu k nám je navíc možné spojit s výletem do Prokopského údolí, na jehož konci se studio nachází,“ říká organizátor Art Safari 21 sochař Čestmír Suška.
Aktuální informace o programu Art Safari 21: www.bubec.cz

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama