REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 29.5. a svátek má Maxim

VESELÁ KAVÁRNA – nejveselejší dětská kavárna!

Kam s dětmi v Brně
VESELÁ KAVÁRNA

VESELÁ KAVÁRNA je dětská kavárna v Brně – Řečkovicích, kam můžete přijít s dětmi na výbornou kávu, teplé jídlo, čerstvé domácí zákusky, zmrzlinu či jiný „mls“ z naší nabídky.
VESELÁ KAVÁRNA byla navržena tak, že v centru kavárny je velký herní kout s dostatečným množstvím hraček a prolézačkou pro děti. Na kraji herního koutu jsou malé stolky a židličky, kde děti malují, vybarvují omalovánky, skládají, modelují nebo si prohlíží knížky.
Veselá kavárna - program pro dětiOkolo herního koutu jsou rozmístěny stoly, umožňující rodičům užívat si kavárenské pohody a přitom neustále bezpečně sledovat své hrající si děti. V samostatném rohu je umístěn velký bazén s barevnými kuličkami. Pro nejmenší návštěvníky je zde nachystán přebalovací pult s plenami a ubrousky, stejně jako židličky, nočníky a jiné dětské vybavení.
Prostory kavárny jsou v po celou otevírací dobu pokryty signálem Wi-Fi s rychlým připojením k internetu. Navíc je v kavárně k dispozici jeden počítač pro vyřízení vašich mailů či příležitostné surfování (zcela zdarma).
Program pro děti každý denDětská divadelní představení se stala nedílnou součástí víkendů ve Veselé kavárně. Nejsme klasické divadlo, proto k nám můžete zavítat i s nejmenšími diváky, kteří nevydrží celé představení a odskočí si na chviličku ze svého místa v hledišti. Nebo si naopak přijďte v pohodě vypít kávičku, zatímco vaše děti budou prožívat veselá pohádková dobrodružství.
Ve VESELÉ KAVÁRNĚ také můžete pro své děti uspořádat jedinečnou narozeninovou oslavu, kterou Vám nachystáme na klíč, dle Vašich přání a předatav, včetně výzdoby, občerstvení i programu pro děti (animátoři, balónkový klaun apod.).
Přijďte se k nám podívat a přesvědčit se, že VESELÁ KAVÁRNA je opravdu nejveselejší dětská kavárna!
Otevírací doba
Hry pro nejmenší dětiPondělí až pátek: 9:00 – 19:00
Víkendy: 13:00 – 19:00
Veselá kavárna
Měřičkova 18
Brno – Řečkovice
621 00
Co s dětmi každý den?Tel.: +420 541 211 890
Mobil+420 774 678 469
E-mail: [email protected]
www.veselakavarna.cz
Vyhledat všechny akce tohoto pořadatele
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA