REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.6. a svátek má Dalibor

Velikonoce v lázních a wellness hotelech

Veselé Velikonoce v lázních a wellness hotelech
Veselé Velikonoce v lázních a wellness hotelech

Vzhledem k tomu, že letos připadají Velikonoce na druhou polovinu dubna, lze předpokládat, že bude panovat příjemné jarní počasí.
Vy budete sedět doma a věnovat se nadměrnému hodování, které je bohužel v Česku stále ještě spojováno téměř se všemi svátky.   
Co takhle letos změnit stereotypní způsob trávení volných dní a zároveň udělat něco pro své zdraví? Řada lidí si stále myslí, že do lázní jezdí jen nemocní a staří. Opak je však pravdou. Díky úhradové vyhlášce přišly lázně o řadu klientů a snaží se tento značný výpadek příjmů  nahradit atraktivními preventivními a relaxačními pobyty pro samoplátce. V nabídce jsou jak kratší, tzv. víkendové pobyty na 3-4 dny, tak také pobyty delší. Kde jinde byste našli tak širokou nabídku služeb, jako právě v lázních a wellness hotelech? Naprostou samozřejmostí jsou účelně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením, televizorem, mnohdy i s připojením k internetu. Stravování připravují zkušení mistři svého oboru a návštěva převážné většiny lázeňských gastronomických zařízení je skutečným gurmánským zážitkem. Přitom se nemusíte obávat o svou linii, protože se dbá na zásady správné výživy. Ve volném čase můžete navštívit nejrůznější relaxační a wellness procedury a zotavit tak své unavené tělo Při těchto aktivitách si odpočinete i psychicky, protože voňavé klidné prostředí je skutečným balzámem. Pokud dáváte přednost aktivnímu trávení volného času, můžete se vydat na různě dlouhé lázeňské procházky ať už po kolonádě nebo parkem, půjčit si kolo, hole na nordic walking apod. K pravému pobytu v lázních však neodmyslitelně patří také kultura – taneční večery, koncerty, divadelní představení. A co teprve posezení v lázeňské cukrárně nebo kavárně s živou hudbou!  Pokud přijedete na pobyt svým autem, můžete využít nabídky turistických informačních center a tak říkajíc na vlastí pěst se vydat na výlety a prozkoumat nejbližší okolí.
Pokud si myslíte, že takový lázeňský pobyt je finančně nedostupný, rádi Vás vyvedeme z omylu. Existují různé varianty, takže si může vybrat skutečně každý podle svých finančních možností. Jde jen o to opravdu chtít.
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA