REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 29.5. a svátek má Maxim

Večerníčky na Chvalském zámku – Krteček aneb Zdeněk Miler dětem

Večerníčky - zábava pro děti
Večerníčky – zábava pro děti

Chvalský zámek zve na výstavu Večerníčky na Chvalském zámku: Krteček aneb Zdeněk Miler dětem, která se koná od 19. 1. do 31. 3. 2013.
Zveme také na slavnostní zahájení celého cyklu výstavy Večerníčky na Chvalském zámku (Maxipes Fík, Autopohádky, Krteček), které proběhne v neděli 20. ledna od 15 hodin.
Nádherné pískovcové sklepení Chvalského zámku se promění ve velkou interaktivní hernu pro děti s velkými obrázkovými panely Krtečka a jeho kamarádů. Výstava Krteček aneb Zdeněk Miler dětem se bude líbit menším i větším dětem stejně jako jejich rodičům. Obrázkové panely mají rozměr až 2×2 m a tvoří rozevřenou knihu, kde děti plní úkoly a hrají si. Všechny děti ocení, že si na výstavě mohou hrát – čekají vás interaktivní hry u stolečků, na kobercových čtvercích a na polštářích.
Nenechte si ujít slavnostní zahájení všech výstav Večerníčky na Chvalském zámku (Maxipes Fík, Autopohádky a Zdeněk Miler dětem), které se koná v neděli 20. ledna 2013 od 15 hodin.  Našimi váženými hosty budou pan Jiří Šalamoun, slečna Karolína Milerová, herec Josef Dvořák a ředitelka Centra Černý Most paní Ing. Zdeňka Jakšić.
Hlavním partnerem výstavy je Centrum Černý Most.
Chvalský zámek
Na Chvalské tvrzi 857, 193 21 Praha 9 – Horní Počernice
Tel.:     281 860 130
[email protected]
www.chvalskyzamek.cz
Kam s dětmi
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA