REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.10. a svátek má František

Večerní lampionové prohlídky v ZOO Zlín

Datum konání : 9.10.2009
Místo konání : ZOO Zlín

V pátek 9. října se ve zlínské zoo uskuteční poslední večerní lampionové prohlídky v letošním roce. Pokud tedy nemáte žádné plány na páteční večer, určitě zamiřte k nám!
Romantické světlo loučí, atraktivně osvětlený zámek Lešná, tajemné zvuky nesoucí se celým areálem – to vše slibuje neopakovatelné zážitky. Kromě toho po celý večer budou u lachtanů, goril, tučňáků, v pavilonu afrických kopytníků a v pavilonu slonů pracovníci zahrady, kteří přiblíží život chovaných zvířat. Představí také novinky letošního roku a připravované expozice. Oblíbená povídání na jednotlivých stanovištích začínají v 19.00 hod.
Na večerní prohlídky je možno zavítat od 18.00 hod. Od této hodiny si všichni zájemci budou moci také zakoupit celou lampiónovou soupravu (lampion, svíčku a držák) u obou vstupů do zoo. Hlavní vstup bude fungovat nepřetržitě. Pro návštěvu můžete využít i sezónní vstup, ten bude otevřen od 17.30 hod. Vstupné na večerní prohlídky se nemění a zůstává stejné jako pro běžnou návštěvu zoo.

Osvětleny a přístupny budou všechny pavilony – tropická hala Yucatan, stáje koní, pavilon primátů, pavilon afrických kopytníků a pavilon slonů. Speciálně nasvícen bude i zámek Lešná. Nezapomněli jsme ani na občerstvení. Horký čaj a něco k zakousnutí nabídnou restaurace Tyrol a Neapolitáno. Otevřena bude i prodejna suvenýrů.
A ještě jedna malá rada nakonec. I když budou cesty a chodníky osvětleny, doporučujeme vzít s sebou kapesní svítilnu. Brány noční ZOO Zlín se uzavřou ve 21.30 hod.
Více informací ZDE!

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA