Vánoční dárek ZOO Zlín – od 24.12 do 26.12. děti do zoo zdarma

Program pro děti

Zoo Zlín


Zlínská zoo připravila pro své nejmenší návštěvníky speciální vánoční dárek.
Od pondělí 24. prosince do středy 26. prosince mají všechny děti do 15 let volný vstup do zoo.
Nebude to však naše jediné vánoční překvapení. „Všechny děti navíc získají při vstupu malý dárek, na každou rodinu pak čeká atraktivně pojatá výroční zpráva zoologické zahrady se spoustou zajímavých informací,“ uvedla Romana Bujáčková z oddělení marketingu.
Program pro dětiNávštěvu zimní zoologické zahrady by si dospělí i děti opravdu neměli nechat ujít. Zlínská zoo I v chladnějším období roku má svůj půvab, je plná života a rozhodně stojí za návštěvu. Do venkovních výběhů stále vycházejí sloni, žirafy, nosorožci, zebry, tygři, pandy, velbloudi, klokani, pštrosi a celá řada dalších zvířat. Přístupny jsou všechny velké pavilony a tropická hala Yucatan. Návštěvníci mohou také zavítat na krmení lachtanů a tučňáků, která probíhají každý den. O občerstvení se postarají restaurace Tyrol a Neapolitáno s nabídkou teplých jídel a různých pochutin.
Program pro dětiPobyt v zoo příjemně zpestří i světelná vánoční výzdoba hlavního vstupu, zámku Lešná a zámeckého parku. Zoo nyní zdobí nejen typické vánoční motivy – hvězdy, komety, vánoční stromky, zvonky nebo rampouchy, ale poprvé i světelné siluety slonů, nosorožců nebo žirafy. „Nechybí ani skutečný vánoční stromek, ve který se proměnila impozantní jedle u pavilonu primátů. K naší velké radosti se stále pod ním objevují vánoční dárky pro naše zvířata. Velmi si této přízně a podpory vážíme, “ doplnila Romana Bujáčková.
Program pro dětiZOO Zlín prodlužila i otvírací dobu. „Krása světelné výzdoby naplno vynikne až po setmění, proto jsme prodloužili otvírací dobu zoo ve všední dny i během víkendů. Zoo bude až do 6 ledna 2013 otevřena od 8.30 do 17.00 hod.,“ dodala Bujáčková.

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama