V Harrachově máme všechno pěkně pohromadě

HARRACHOV - vhodný pro rodiny s dětmi

V Harrachově máme všechno pěkně pohromadě


Harrachov – Hledáte bezpečné sjezdovky pro začátečníky i velmi zdatné lyžaře, kde je i při mírné zimě dostatek sněhu?
Potřebujete při Vaší zimní dovolené k úplné spokojenosti pestrý program na chvíle, kdy odložíte lyže?
Zkuste Harrachov, světoznámé lyžařské středisko v západních Krkonoších.
Rozmanitost lyžařských tratí dělá z Harrachova rekreační středisko pro ideální rodinnou dovolenou. Na vrchol Čertovy hory ( 1020 m.n.m.) Vás vyvezou dvě čtyřsedačkové lanovky, odkud vedou 4 sjezdové trasy všech náročností od modré až po černou. Na úpatí Čertovy hory směrem do Harrachova najdete osvětlený vlek ´Doplík´, který umožňuje také večerní lyžování. Vlek je na mírném svahu, který je velmi oblíben právě dětmi a začínajícími lyžaři, kde se mohou učit základům sjezdové techniky.
Úprava zdejších tratí je vyhlášená díky perfektně fungujícímu systému na výrobu umělého sněhu s tradicí trvající od roku 1990. Řidiči navíc dokážou se svými rolbami na sjezdovkách učiněné zázraky.
Harrachov si získal mezi rekreanty dobré jméno rovněž díky tomu, že se pod sjezdovkami neklikatí dlouhé fronty. Harrachovský lyžařský areál je součástí rozlehlého skiregionu, v němž platí společné skipasy.
Pokud Vás láká pohled na zimní horskou krajinu a nepatříte k fanouškům sjezdového lyžování, Harrachov nabízí pro vyznavače běžeckého lyžování nesčetné množství upravovaných běžeckých tratí od závodních až po turistické cesty na hřebeny. Na vrcholu Čertovy hory, kam se dostanete pohodlně lanovkou, je nástup na běžeckou magistrálu – 100 kilometrů udržovaných běžeckých tratí a cest až na hřebeny Krkonoš upravované ve stylu crosscountry.
HARRACHOV - vhodný pro rodiny s dětmiHarrachov umožňuje turistům již druhou sezonu využití věrnostní kartu HARRACHOV CARD. Díky Harrachov card můžete prožít plnohodnotnou a rozmanitou dovolenou a přitom šetřit rodinný rozpočet. Kartu obdržíte zdarma na dobu pobytu u partnerských ubytovatelů v Harrachově nebo si ji můžete koupit na prodejních místech v Harrachově za cenu 100 Kč s platností na 2 měsíce. HARRACHOV CARD nabízí slevy a bonusy na mnoho služeb a aktivit, a to jak z oblasti sportu, kultury, gastronomie, wellness i zábavy. Mezi nejvýznamnější výhody patří bezplatné využívání skibusu, slevy na vstupné do krytých bazénů, relaxačních center, muzeí a především až 30 % sleva na skipasy harrachovského skiareálu.
Pak už si jen stačí naplánovat, co všechno chcete během dovolené v Harrachově stihnout, kartou se vždy prokázat a začít čerpat slevy, což jistě ocení každý z vás.
Harrachov Vás tedy uspokojí tehdy, jestliže potřebujete při Vaší zimní dovolené k úplné spokojenosti pestrý program i na chvíle, kdy odložíte lyže. A v neposlední řadě zde naleznete místa, nabitá pozitivní energií, kam se budete rádi vracet.
HARRACHOV - vhodný pro rodiny s dětmiÚnor 2013 bude v Harrachově ve znamení světových lyžařských pohárů. První únorový víkend bude Harrachov dějištěm SP v letech na lyžích, kdy se do Harrachova sjede světová skokanská elita. Jedna z lanovek na Čertovu horu kopíruje profil mamutího můstku, můžete tak pohodlně ze sedačky lanové dráhy sledovat impozantní výkony skokanů na lyžích, které jsou často až za hranicí dvě stě metrů.
Pro změnu poslední únorový víkend bude Harrachov místem konání SP ve Skicrossu, na který se sjedou nejlepší závodníci světa včetně Tomáše Krause. Tento divácky velmi atraktivní závod bude jistě velmi příjemným zpestřením pro všechny návštěvníky Harrachova.
Shrnuto a podtrženo – Harrachov je pulzující horské středisko, které v ničem nezaostává za svými tuzemskými, ale i zahraničními konkurenty. Harrachov zároveň neztratil svůj domácký ráz, charakterizovaný odvěkým pozváním krkonošských horalů k návštěvě „Přijďte pobejt!“. A nemění se ani to, kvůli čemu se řada turistů do Harrachova vrací desítky let– velmi příznivý poměr mezi cenami a počtem příjemných zážitků, které si rekreanti odvážejí domů.
HARRACHOV - vhodný pro rodiny s dětmi
 

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama