V Bohumíně se chystá obří akce pro děti

Kolotoč i pouťové atrakce, soutěžní stezka plná úkolů, kterou děti provedou pohádkové bytosti, program pro děti na pódiu plný divadelních akcí a soutěží, ukázky práce záchranářů. Tak bude vypadat letošní neděle 1. června.

Akce nazvaná Rej bohumínských strašidélek aneb Dětský den s pojišťovnou Generali se bude konat souběžně ve dvou sousedících areálech – v letním kině a v Hobby parku v neděli 1. června od 13 do 19 hodin.

Pohádkovou atmosféru budou dotvářet účinkující v divadelních kostýmech různých strašidélek a pohádkových bytostí. Těch bude přes dvě desítky. Také návštěvníkům letošního reje, především těm dětským, pořadatelé z K3 Bohumín doporučují, aby přišli v maskách strašidélek a čarodějů.

Letošní den dětí bude rozdělen do čtyř sekcí. Součástí vstupenky bude i část, na kterou děti sesbírají razítka na pohádkové cestě plné úkolů. Po jejich splnění si v pokladně budou moci vyzvednout některou z cen. Pohádková cesta bude otevřena od 13 do 17.30 hodin.

Na pódiu letního kina bude po celé odpoledne probíhat čtyřhodinový blok plný vtipů, soutěží a divadelních vystoupení, které pro děti připravila Lucie Semančíková. V 18 hodin pak začne malá dětská diskotéka.

Dalším pilířem oslav dětského dne budou ukázky záchranářů. Svou techniku představí například bohumínští hasiči, kteří návštěvníkům ukáží pohled na celý areál ze své plošiny, anebo nechají děti, ať si vyzkoušejí, jak se hasí opravdovou hadicí. Připraveny budou i ukázky různých zásahových obleků.

Chybět nebude ale ani malé pouťové městečko. Kromě kolotoče, resp. otočného ramene, se mohou děti těšit například na skákací hrad, elektrická autíčka, ale také na stánek s hračkami, cukrovou vatou, balónky či cukrovinkami a občerstvením.

Vstupné je 10 Kč
Zdroj: www.k3bohumin.cz

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama