Užijte si Tour de Kids s Dětským činem roku

kam s dětmi

Přijďte s dětmi


Dětský čin roku se se svým zázemím objeví na cyklistických závodech Tour de Kids, které jsou organizovány přímo pro ty nejmenší.
I tady budou moci děti se svými rodiči a kamarády navštívit koutek Dětského činu roku a sepsat zde svůj příběh. Odměnou za to jim bude nejen dobrý pocit, ale také malá pozornost od projektu Dětský čin roku.
Účast na akci přislíbil také patron, Jan Révai, který bude malé závodníky určitě povzbuzovat v jejich cyklistickém snažení. Odpoledne ve znamení cyklistiky, zábavy a skvělých zážitků startuje v sobotu 21. 9. ve 13:00 hodin na Kampě na Praze 1 v prostoru u Sovových mlýnů.
Příběhy o dobrých skutcích mohou děti odevzdat závodech Tour de Kids zařadit do projektu také prostřednictvím internetových stránek www.detskycinroku.cz nebo zaslat poštou na P.O. BOX 96, 170 04, Praha 7, a to do 30. září 2013.
Vítězové budou na slavnostním vyhlášení 28. listopadu 2013 v prostorách Staroměstské radnice v Praze oceněni titulem Dětský čin roku 2013 a užijí si skvělé odpoledne ve společnosti patronů projektu. Výherci jednotlivých kategorií získají také dárky od partnerů projektu, mezi kterými bude například i sedm voucherů od oblíbené školy vaření Chefparade na oslavu narozenin, včetně zajištění dopravy do Prahy. Děti si na oslavě samy připraví jednoduché menu s pomocí šéfkuchaře a následně si na něm společně pochutnají.

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama